Impreza Maj Ostatnim Miesiącem Pląsów W Koneserze odbędzie się 1 maja 2014 (Czwartek), w klubie Sen Pszczoły Warszawa. Start imprezy: godz. 18:00. .
0 Maj Ostatnim Miesiącem Pląsów W Koneserze

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Maj Ostatnim Miesiącem Pląsów W Koneserze

1 maja 2014, Sen Pszczoły Warszawa, start: 18:00

Zagrają na imprezie:
Uwaga! Attention! Achtung! Pozor! ????????!

Coś się kończy, coś się zaczyna. Wystartowaliśmy ponad 4 lata temu przy kamienicy na Inżynierskiej 3! Niestety w styczniu zeszłego roku ogień strawił wszystko. Pszczoła została bez swojego ula. Dzięki uprzejmości BBI Development Sen Pszczoły zadomowił się na terenie Konesera przy Ząbkowskiej 27/31. Przeżyliśmy tam piękne chwile, jednak od początku było wiadomo, że to miejsce jest tymczasowe. Z końcem maja Pszczoła odlatuje z Konesera. Tyle złych wieści.

Z dobrych wiadomości jest to, że długo nie będziecie musieli czekać na powrót. W czerwcu przypłynie do nas barka Snu, która zakotwiczy się na plaży przy moście Poniatowskiego. Będzie piękna muzyka, letnie kino, gry i zabawy, performance i teatr, plaża i leżaki oraz masa pszczelich atrakcji! A już po wakacjach wystartujemy w nowej przestrzeni w niezwykle klimatycznym miejscu. Będzie się działo!

Dziękujemy wszystkim tym, którzy nas odwiedzali w Koneserze i dzielili się tam swoją miłością. Przypominamy jeszcze, że w maju nasi szanowni dje którzy są współodpowiedzialni za ten wspaniały pszczeli klimat, dołożą wszelkich starań, aby ich ostanie występy w tym miejscu przeszły do historii. Widzimy się!
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)