Już w maju otrzymamy trzeci oficjalny album The Chainsmokers zatytułowany „So Far So Good”, z którego właśnie dostaliśmy kolejny świetny utwór! 0 UserComments

Mamy trzeci singiel z nowego albumu The Chainsmokers. Będzie z tego hit?

Artykuł dodano: 22 kwietnia, godz. 12:36
Odsłony: 328x
Amerykański duet The Chainsmokers nieprzerwanie zaskakuje nas swoim potencjałem od prawie dekady, a już w maju otrzymamy trzeci oficjalny album artystów zatytułowany So Far So Good, z którego dziś dostaliśmy kolejny świetny utwór!


Amerykański duet przykładem sukcesu

Rzadko artyści są na tyle powtarzalni i świetni w tym, co robią, żeby utrzymać swoją pozycję, jednak wyjątkiem od reguły jest amerykański duet The Chainsmokers. Zaczynając od nieco bardziej eksperymentalnego brzmienia, już od początku budowali społeczność wokół siebie, która w pełni wierzyła w ich możliwości i jak czas pokazał, są one wręcz nieograniczone. 

Patrząc na największe hity artystów od znanego każdemu #SELFIE po Don`t Let Me Down po Everybody Hates Me, pojawia się myśl, że znaleźli oni sposób na tworzenie hitu za hitem i zawładnięcie międzynarodową sceną na dobre, co potwierdza nowy kawałek z nadchodzącego albumu So Far So Good, Riptide.

Przeczytaj także: Tiesto niedługo odwiedzi Polskę – szczegóły

Riptide kolejnym hitem duetu?

Riptide jest przykładem kawałka niezwykle uniwersalnego, czerpiącego inspirację z dotychczasowych kawałków artystów, otulając je łatwo zapadającym w pamięć wokalem. Utwór z chwytliwym tekstem refrenu jest idealnym przykładem hitu, który w nadchodzącym sezonie odnajdzie się świetnie zarówno w aucie, w radiu, jak i na scenie dużego festiwalu. 

Czy będzie z tego kolejny hit duetu? Moim zdaniem hit właśnie powstał i jest to jedynie kwestia czasu, aż zobaczymy najnowsze wydanie od The Chainsmokers na wyżynach międzynarodowych list przebojów.

The Chainsmokers - Riptide, posłuchaj

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)