Poznaliśmy już fragmenty utworów, które znajdą się na najnowszym albumie Markusa Schulza, który nazywać się będzie "Scream 2". Czy fakt, że tytułem nawiązuje on do poprzedniego krążka oznacza, że... 20 UserComments

Markus Schulz prezentuje trailer albumu 'Scream 2'

Artykuł dodano: 29 stycznia 2014, godz. 09:00
Odsłony: 4736x
Poznaliśmy już fragmenty utworów, które znajdą się na najnowszym albumie Markusa Schulza, który nazywać się będzie "Scream 2". Czy fakt, że tytułem nawiązuje on do poprzedniego krążka oznacza, że będzie go przypominał brzmieniowo i stylistycznie? 

Macie okazję się o tym przekonać słuchając oficjalnego trailera na Youtube oraz minimixu na Soundcloudzie. Pierwszy trwa niespełna 4 minuty, drugi minut 17. 17 jest też łącznie kawałków na "Scream 2", co trzeba przyznać jest wynikiem ilościowo imponującym. Czy kompozycje i brzmienia również imponują? 


Sprawdźcie i dajcie znać, co myślicie na temat tego materiału. Wśród gości na albumie znalazły się między innymi wokaliski Adina Butar, Liz Horsman czy Ce Ce Peniston (znana z wielkiego housowego przeboju sprzed lat "Finally"), na zakończenie płyty mamy też wspólny track z dobrze Wam znanym producentem Rex Mundi.  

Markus Schulz feat. Adina Butar - Muse (Markus Schulz - Scream 2)
Markus Schulz feat Lady Vee - Erase You (From Scream 2 album)

01. Reloaded
02. Revolution (with Venom One featuring Chris Madin)
03. Blown Away (featuring Liz Primo)
04. Remember This
05. Erase You (featuring Lady Vee)
06. Destino
07. Muse (featuring Adina Butar)
08. Dancing in the Key of Life
09. Lord Knows (featuring Liz Horsman)
10. Fireworks (with Klauss Goulart featuring Paul Aiden)
11. In the Shadows
12. Make You Fall (featuring CeCe Peniston)
13. Mango
14. Mardi Gras
15. Gravity (featuring Amy Kirkpatrick)
16. Reflection
17. Towards the Sun (with Rex Mundi)

Markus Schulz - Scream 2 (Album Teaser) (Available February 21st)
Markus Schulz - Scream 2 [Mini Mix] by Armada Music
Komentarze
 • UcieX29 stycznia 2014, godz. 10:57
  Tragiczny jest ten album, ale Markus pewnie myślał o rynku amerykańskim tworząc ten album, więc kasa będzie się zgadzać. Ogólnie 3 utwory mi dość podeszły, a reszta to kawałki brzmieniowo podobne zupełnie do nikogo. Takie typowo oklepane brzmienia do bólu, żeby czasem się nie rozpędzić i nie wyjść poza ramy modnej, trendy muzyki. Dla starych fanów pozostawił dwa Schulzowo-podobne nuty z lat, gdy wszystkim imponował. W każdym bądź razie kiedyś to był mój wielki idol, ale teraz mam go zupełnie gdzieś.
 • marcoss8129 stycznia 2014, godz. 11:01
  Ciężko się teraz wypowiedzieć. Przesłuchałem parę dni temu preview na SC i album wydawał mi się smętny, podczas, gdy załączone wyżej Erase You tak jak wówczas mi się nie podobało tak tu niby się lepiej prezentuje. Na pewno czekam na In The Shadows, Mango i Mardi Gras, ale nie ukrywam, że ujawnione wcześniej Remember This, Towards The Sun i Destino zwiastowały coś bardziej obiecującego. Na tą chwilę mocno średnio.
 • 11dante29 stycznia 2014, godz. 11:08
  oby nie byl tylko gorszy niz scream 1... po przesluchaniu mini mixu, mam watpliwosci
 • Axel.29 stycznia 2014, godz. 11:21
  Jestem ciekaw kiedy wreszcie skończy się to Nexusowe plastikowe piano w kawałkach które jest eksploatowane do usrania. Markusa też to nie obeszło :( Co do albumu , to jest taki typowo ''Markusowy'' słychać jego styl w tym. Coć jednym z najlepszych jego kawałków pozostaną te dwa.
  https://www.youtube.com/watch?v=l14a2PZiVMw
  https://www.youtube.com/watch?v=BMTK8OiUWIg
 • UcieX29 stycznia 2014, godz. 11:46
  "Co do albumu , to jest taki typowo ''Markusowy'' słychać jego styl w tym"
  No chyba tak to tylko mogą powiedzieć osoby, które słuchają go od albumu "Do You Dream".
 • Astral Forteness29 stycznia 2014, godz. 14:04
  Bałem się, że będzie śmierdziało tym co grał na ostatnim Transmission, ale jest jeszcze gorzej. Tam muzyka spełniała chociaż jakąś funkcję, je*ała, napie**alała i niszczyła densrum, tak tego albumu słuchać się totalnie nie da. Do tego drażni mnie ta nędzna okładka, oklepane tytuły utworów (no może poza anglojęzycznymi), w teksty wokali nawet wolę się nie "wgłębiać", o ile to w ogóle ma jakąś głębokość. Bezwartościowy szlam idealny do obniżonego Kadeta z przyciemnionymi szybami (bez obrazy). Hajs się zgadza :)
 • artinho29 stycznia 2014, godz. 14:38
  Nawet nie zabieram się za odsłuch. Tymczasem czekam na temat o Grammy, ale chyba się nie doczekam ;) 5 nagród dla Daft Punk + Zedd, ale najwyraźniej podupadły anioł Markus jest ważniejszy :p
 • Axel.29 stycznia 2014, godz. 15:21
  UcieX przykro mi ale nie ma sensu wracać do jego rzeczy z lat 2002-2003. To już przeszłość. jego obecny styl uformował się gdzieś w roku 2008-2009. I tyle.
 • DjRules29 stycznia 2014, godz. 15:49
  @Axel.zapomniałeś o tym kawalku :)
  https://www.youtube.com/watch?v=hobcdMlCIlU
 • daniel_zerga29 stycznia 2014, godz. 16:08
  Przecież dobrze wiadomo jaki Markus ma styl i obecnie go nie zmienia.
  To tak jak by Hardwell albo Avici mieli wyjechać z Upliftem :D
  Co do samego albumu hmmm jest przewidywalny ale niektóre kawałki mają swój urok :)
 • Jerycho198829 stycznia 2014, godz. 16:15
  Szkoda, że Markus zatraca się w tym stylu, który kompletnie do niego nie pasuje ;) Dakota wybitna może i nie była, ale jakoś "bujała" (przynajmniej mną). Jeszcze Do You Dream dało się przeżyć (zważywszy na kilka może nie tyle dobrych, ile rzemieślniczych kawałków), no ale już Scream to była porażka. Tutaj (wiem to tylko zwiastun, ale...) również nie brzmi to zachęcająco...
 • Piotr3k9029 stycznia 2014, godz. 17:25
  Nie ma co się dziwić że znane, komercyjne nazwiska omijają Polskę szerokim łukiem bo po prostu nasze uszy są dla nich zbyt wymagające. Tak jak Uciex pisałeś - na amerykański szit.
 • Luc Deep29 stycznia 2014, godz. 17:34
  Mieszanka pop densu, modernu i big room...czyli nie dla mnie. Jedyne dwa numery, które jeszcze jakoś strawiłem to "Remember This" i "Make You Fall"...
 • Marcin Żyski29 stycznia 2014, godz. 18:01
  Artinho - ale daft punk już nie grają muzyki tanecznej ;)
 • artinho30 stycznia 2014, godz. 01:15
  ale od zawsze są związani z elektroniką i chociaż mała wzmianka by się przydała ;) Jak nie o nich to chociaż o grammy, które zgarnął Zedd, albo Cedric Gervais :p
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (20)