Niemiecka legenda muzyki trance zagra w naszym kraju! Sprawdzamy szczegóły występu Markusa Schulza. 0 UserComments

Markus Schulz w tym roku również w Poznaniu z ekskluzywnym 3-godzinnym setem – szczegóły

Artykuł dodano: 19 maja, godz. 10:50
Odsłony: 401x
Niemiecka legenda muzyki trance zagra w naszym kraju! Sprawdzamy szczegóły występu Markusa Schulza.


Trance wraca do Polski

Wakacje lada moment. To właśnie teraz wszystkie festiwale stawiają największy nacisk na reklamę. W końcu jest jeszcze czas, by sobie dokładnie zaplanować wakacje. Później może tego czasu zabraknąć, dokładnie tak samo jak biletów na wydarzenia. W natłoku informacji docierających od organizatorów największych imprez można przegapić kilka pomniejszych eventów.

W końcu w wakacje organizowanych jest cały ogrom jednodniowych imprez, które zapowiadają się naprawdę ciekawie. Można jednak o nich nie słyszeć, gdyż fundusze na promocję wydarzenia są zapewne znacznie niższe od tych, które przeznaczają właściciele największych wydarzeń.

Jedną z imprez, na którą warto mieć oko, jest ta odbywająca się w Poznaniu. Co prawda event będzie miał miejsce zaraz po sezonie, lecz zgodnie z kalendarzem i zapewne vibe’em będzie to nadal lato. Już 3 września do Polski zawita bowiem Markus Schulz. Występ artysty będzie z pewnością nie lada gratką dla każdego fana muzyki trance w naszym kraju.

Przeczytaj też: VINAI z pierwszą fazą letniej trasy koncertowej. Trzy występy w Polsce


Markus bowiem od dawna stoi murem za tym gatunkiem muzyki elektronicznej. Niemiecko-amerykański artysta odpowiada chociażby za takie utwory jak Nothing Without Me, The New World czy Safe From Harm. Artysta dodatkowo jest autorem Global DJ Broadcast, czyli jednej z największych na świecie audycji z setami DJ-skimi.

We wrześniu Markus Schulz zagra w klubie X-Demon, znajdującym się przy ulicy Ignacego Paderewskiego 10. Sam set Markusa będzie trwał aż trzy godziny i rozpocznie się o godzinie 22:00. Bilety z pierwszej puli można nabyć już teraz w cenie 30 złotych. Nie wydaje się to zatem wysoką ceną za możliwość zabawy przy muzyce legendy trance'u.

Bilety na koncert Markusa Schulza kupisz - TUTAJ


Markus Schulz to kolejny zasłużony artysta, który w najbliższym czasie odwiedzi nasz kraj. Pokazuje to tylko, jak prężnie rozwija się Polska, jeśli chodzi o muzykę elektroniczną. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Markus Schulz - The New World, posłuchaj

Sprawdź także:

- Flume opublikował ostatni singiel przed premierą nowego albumu
- Przebudowa dyskoteki na szkołę? Tego chcą mieszkańcy Karpicka
- TOP 3 filmów dostępnych na Netflixie o muzyce elektronicznej
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)