Cały czas trudno jest nam uwierzyć w to wszystko, co się wokół nas dzieje - szalejący wirus zmienia nasze życie z każdym dniem coraz bardziej, a wśród poszkodowanych finansowo są między innymi... 2 UserComments

Mayday Poland w maju 2021? Komunikat organizatora

Artykuł dodano: 7 kwietnia 2020, godz. 21:14
Odsłony: 1594x
Cały czas trudno jest nam uwierzyć w to wszystko, co się wokół nas dzieje - szalejący wirus zmienia nasze życie z każdym dniem coraz bardziej, a wśród poszkodowanych finansowo są między innymi organizatorzy imprez, również tych masowych. 

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że szczyt zachorowań na COVID-19 możemy osiągnąć w Polsce "w maju, a nawet w czerwcu", co stawia pod znakiem zapytania nie tylko wydarzenia zaplanowane na wiosnę, ale też te zaplanowane na lato. Trudno dziś przewidzieć, kiedy nastąpi wygaszenie zagrożenia i kiedy wrócimy do normalności. A nawet, jeśli sytuacja uspokoi się w wakacje, to czy problem nie powróci z kolejnym wirusowym sezonem jesienią? 

Zaplanowany na 10 listopada Mayday Polska teoretycznie nie jest zagrożony, ale organizatorzy przygotowali na tę okoliczność specjalne oświadczenie: 

"Jak dobrze wiecie, prace nad tegoroczną edycją Mayday Poland trwają bez przerwy i nie ma mowy o jej odwołaniu.
Jednak ponieważ sytuacja jest bardzo dynamiczna i musimy wziąć pod uwagę wszystkie scenariusze, już dzisiaj informujemy Was, że w przypadku gdyby stan pandemii uniemożliwił nam zorganizowanie imprezy w listopadzie, Mayday Poland zostanie przeniesiony.

Już zarezerwowaliśmy na tą okoliczność katowicki Spodek. Terminem zapasowym jest 8 maja 2021. Oczywiście Mayday Poland odbyłby się w niezmienionej formie czyli: 3 sceny i 14h godzin muzyki, a wszystkie zakupione do tej pory bilety nie stracą ważności.
Panująca sytuacja dotyczy nas wszystkich dlatego tym bardziej bądźmy dla siebie wsparciem! Wspólnie damy radę!". 

Co Wy na to?

Komentarze
  • eter9 kwietnia 2020, godz. 07:59
    Tak powinno być co roku.
    Po mayday Dortmund ,Mayday Poland w maju.
  • wyrocznia9 kwietnia 2020, godz. 08:58
    Zawsze trzeba mieć plan B, więc jeśli nie pyknie w listopadzie 2020 to maj 2021 będzie ok, nie wiedzę większego problemu.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)
Popularne newsy
0koment.ASOT 1000 w Polsce w tym roku się nie odbędzieASOT 1000 w Polsce w tym roku się nie odbędzie14 września, godz. 11:24