Niedawno premierę miał pierwszy solowy singiel Mesziego. Sprawdzamy najnowszą produkcję od rezydenta klubu Holidays Orchowo wydaną nakładem SNRS Label. 0 UserComments

Meszi debiutuje w SNRS Label singlem 'Afterparty'

Artykuł dodano: 7 grudnia 2021, godz. 21:41
Odsłony: 795x
Niedawno premierę miał pierwszy solowy singiel Mesziego. Sprawdzamy najnowszą produkcję od rezydenta klubu Holidays Orchowo wydaną nakładem SNRS Label.


Meszi i jego dziesięć lat klubowej rezydentury

Z pewnością możemy zaliczyć go do grupy najpopularniejszych klubowych DJ-ów w Polsce. Podczas już prawie 15 lat swojej działalności przejeździł już chyba całą Polskę. Jego energiczne sety i coraz większa rozpoznawalność spowodowały, że mógł zagrać na Sunrise Festival - największym festiwalu muzyki elektronicznej w Polsce. Na swoim koncie ma remiksy do takich kawałków jak Love Tonight od Shouse czy Robin S - Show Me Love.

W 2011 roku został rezydentem jednego z najlepszych klubów w Polsce - Holidays w Orchowie. Przez dziesięć lat swojej rezydentury serwował klubowiczom mieszankę najlepszych tanecznych brzmień i mocnych klubowych 'bangerów'.

Przez tę dekadę miał przyjemność zagrać u boku wielu znanych artystów takich jak m.in. Malaa, Brohug, Holy Goof czy Brooks. Z okazji dziesiątej rocznicy swojej owocnej rezydentury życzymy jeszcze więcej pozytywnej energii, wytrwałości na scenie klubowej i kolejnych dziesięciu albo i więcej lat rezydentury w klubie Holidays!

Meszi i jego set z klubu Holidays Orchowo

Afterparty nie tylko na after

Najnowsza produkcja od Mikołaja utrzymana jest w klimacie house i z pewnością wpasowałaby się w bibliotekę czołowych DJ-ów, którzy podbijają teraz największe sceny światowych festiwali.

Wokal w utworze buduje swego rodzaju napięcie przechodząc przez build-up utworu, które zostaje rozładowane na dropie za pomocą ciekawych brzmień syntezatorów i mocnego basu. Wydaniem utworu zajął się SNRS Label i jest to już jej siódme w tym roku wydawnictwo.

Poprzednimi producentami, którzy zapisali się w katalogu SNRS Label należącego do nowo powstałego SNRS Group są między innymi Emdi, Soobe, Mave oraz największa żyjąca legenda polskiej sceny klubowej - DJ Kris

Meszi w utworze Afterparty

Sprawdź także

MATRODA udostępnił za darmo pięć ekskluzywnych utworów
Thunderdome 2021 przełożony. Znamy nową datę festiwalu
Byliśmy na Target Arena Festival 2021. Oto nasze wrażenia
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)