Szef coraz bardziej potężnego labelu Toolroom nie wydaje ostatnio często. Najwyraźniej zaczał wyznawać zasadę, że każdy z jego nowych tracków ma być wydarzeniem. W tym roku już jednego wydarzenia... 9 UserComments

Mocny Knight z mocnym wokalem!

Artykuł dodano: 23 lipca 2012, godz. 21:06
Odsłony: 4808x
Szef coraz bardziej potężnego labelu Toolroom nie wydaje ostatnio często. Najwyraźniej zaczał wyznawać zasadę, że każdy z jego nowych tracków ma być wydarzeniem. W tym roku już jednego wydarzenia się doczekał – „Alright” przez wiele tygodni było jednym z najczęściej granych housowych numerów na świecie i na pewno wielu didżejów będzie po niego sięgać jeszcze długo. Na wakacje Knight przygotował kolejną bombę, która nazywa się „Nothing Matters”.


Niedawno niesamowity głos Skin, wokalistki zespołu Skunks Anansie, słyszeliśmy u Ericka Murilla, tym razem charyzmatyczna wokalistka ozdobiła nowy numer Knighta, który trzeba przyznać jest solidnym, parkietowym sztosem. Jeżeli spodziewaliście się delikatnej, wpadającej w ucho piosenki z przebojowym refrenem, zdziwicie się. Knight postawił tu na mocny beat i dosyć mroczny klimat. Parkietowość kawałka potęguje jeszcze motyw przypominający sławne dźwięki ze „Spastik” Hawtina.Gdyby komuś nie przypadła do gustu wersja oryginalna, Mark postarał się rzecz jasna o wyjątkowe remiksy. Z jednej strony big roomowa wersja CaPa, z drugiej bardzo przyjemny remiksik z przetworzonym wokalem Skin od Tensnake’a, a z trzeciej… totalną połamaną miazgę od Noisii. Mocne wydawnictwo od Knighta, sprawdźcie oficjalny klip:

Mark Knight - Nothing Matters ft. Skin


Mark Knight ft Skin - Nothing Matters (Tensnake Remix) (Ministry of Sound TV)


Mark Knight - Nothing Matters (Ft. Skin) (Noisia Remix)


Mark Knight feat Skin 'Nothing Matters' (Capa Remix)


Komentarze
 • dj_bolo24 lipca 2012, godz. 10:36
  Mam nadzieję, że na EPce znajdzie się też dub wersja remixu Tensnake'a.
 • Jerycho198824 lipca 2012, godz. 12:45
  Utwór niczego sobie... Szkoda tylko, że te remiksy są trochę słabe według mnie ;) Ale oryginał miły do posłuchania więc na + ;)
 • piter0071124 lipca 2012, godz. 13:17
  Dla mnie tylko wersja Tensnake'a daje tutaj radę.
  P.S Panie Marcinie, godny set tydzień temu w katowickim Inqbatorze :D
 • DJ_DrEw24 lipca 2012, godz. 20:04
  NOISIA!!!
 • witt6224 lipca 2012, godz. 21:31
  dobry utwor
 • Mr.Anima24 lipca 2012, godz. 22:54
  Na Sensation zniszczył wszystko. Czekałem, aż pojawi się na necie i jes już od paru dni. Dla mnie masakra tylko i wyłącznie w oryginale !
 • DeeJay ija...25 lipca 2012, godz. 19:15
  Tylko nie Capa Remix. Noisia Remix po przesłuchaniu house'owych wersji brzmi początkowo trochę nieswojo, głownie chyba ze względu na wokal ale jest moc Noisy więc najważniejsze. Wokal nie pasuję również w remixie Tensnake moim zdaniem.
  Najlepsza wersja to Original Club Mix! :)
 • mefistek1 sierpnia 2012, godz. 16:01
  Dziwi mnie co tam robi Noisia :? i Caspa :?
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (9)