MonteR broadcast 2012/07 gość DJ V_Valdi, wlotki na Electrocity     Połowa sezony wakacyjnego, zapewne wielu z Was wyjechało gdzieś na wakacje, ale my zapraszamy na kolejne wydanie programu „Monte 0 UserComments

MonteR broadcast 2012/07 - gość DJ V_Valdi, wlotki na Electrocity

Artykuł dodano: 24 lipca 2012, godz. 10:33
Odsłony: 6125x

MonteR broadcast 2012/07 gość DJ V_Valdi, wlotki na Electrocity

Połowa sezony wakacyjnego, zapewne wielu z Was wyjechało gdzieś na wakacje, ale my zapraszamy na kolejne wydanie programu „MonteR broadcast

W lipcowym wydaniu programu – oprócz świetnej muzyki elektronicznej – pojawi się ponownie DJ V_Valdi czyli Waldemar Wojtczak,  który przedstawi najnowsze informacje z przygotowań do Electrocity 2012.

A dla słuchaczy czekają tym razem: bezpłatne wejściówki na Electrocity 2012

DJ mag z chill’outową płytą CD

Na program jak zawsze zaprasza DJ MonteR – od lat związany z telewizją i radiofonią, gdzie jako inżynier dba o techniczną stronę realizacji i emisji programu, a od jakiegoś czasu – zasiadając przed mikrofonami – stał się również autorem programów poświęconych muzyce elektronicznej. Jeden z najlepszych DJ’ów wśród inżynierów i najlepszy inżynier wśród DJ’ów.  

Nic zatem dziwnego, że DJ MONTER jest również wykładowcą jedynej, profesjonalnej szkoły dla DJ’ów czyli FTB DJ SCHOOL, gdzie przekazuje swoje wieloletnie doświadczenie młodym adeptom sztuki dj’skiej.
Audycji MonteR broadcast możecie słuchać w każdą ostatnia sobotę miesiąca o godzinie 20.

 

 

Audycji  „Monter broadcast” możecie słuchać w najlepszych stacjach radiowych:

RADIOPARTY (słuchaj radia)

Pulsstacja.FM  (słuchaj radia)

CLUBSOUND  (słuchaj radia)

Radio TP.PL    (słuchaj radia)

Radio ZAKAZ  (słuchaj radia)

 

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)