Beyoncé zaprosiła do pracy nad swoim nowym albumem m.in. Skrillexa, który zdradził, że krążek „jest pod silnym wpływem muzyki elektronicznej”. Kiedy usłyszmy efekty współpracy? Sprawdzamy szczegóły! 0 UserComments

Na liście producentów nowego albumu Beyoncé znalazł się... Skrillex

Artykuł dodano: 25 lipca, godz. 13:31
Odsłony: 263x
Beyoncé zaprosiła do pracy nad swoim nowym albumem m.in. Skrillexa, który zdradził, że krążek "jest pod silnym wpływem muzyki elektronicznej". Kiedy usłyszmy efekty współpracy? Sprawdzamy szczegóły! 


Beyoncé łączy siły ze Skrillexem

Beyoncé ujawniła współpracowników i tracklistę swojego siódmego albumu studyjnego, o którym mówi się, że jest pod silnym wpływem muzyki elektronicznej. Nie powinno więc dziwić, że to właśnie Skrillex pojawił się w Renaissance. Skrillex pojawi się w piątym utworze z albumu, czyli Energy, u boku częstych współpracowników BEAM oraz Pharrella Williamsa i Chada Hugo

Kultowy producent hitowego Bangarang czy First Of The Year jest jednym z wielu artystów muzyki elektronicznej, którzy pojawią się na Renaissance, dołączając do Honey Dijon, A.G. Cooka, Nile'a Rodgersa i innych. Lista gwiazd nowego albumu Beyoncé obejmuje również The-Dream, Drake, Jay-Z, Labrinth, Sabrina Claudio i 070 Shake.

Sprawdź także: Debiutancki numer Swedish House Mafii skończył 12 lat

Podczas gdy wielu długoletnich fanów opłakiwało Skrillexa za odejście od jego klasycznego dubstepowego brzmienia, ugruntował on pozycję jednych z najbardziej rozchwytywanych wykonawców muzycznych na świecie. Byli to np. Justin Bieber z utworem Don't Go, Lady Gaga, Ed Sheeran czy The Weeknd oraz wielu innych artystów muzyki współczesnej, którzy zlecili mu sesje studyjne, doprowadzając do wydań największych popowych hitów.

Warto również zauważyć, że ostatni utwór - Summer Renaissance - będzie zawierał wkład legendarnego producenta muzyki elektronicznej i współpracownika słynnego Daft Punk - Giorgio Morodera. Renaissance to pierwszy solowy album studyjny Beyoncé od czasu wydania Lemonade z 2016 roku. 

Gwiazda popu wypuściła niedawno główny singiel płyty - Break My Soul - inspirowany dyskoteką house jam, samplowany popularnym wydaniem Robin S - Show Me Love z 1993 roku. Beyoncé razem z piosenką przeszła do historii jako pierwsza kobieca wykonawczyni, której 20 hitów znalazło się w Top 10 jako artystka solowa i 10 lub więcej tytułów w Top 10 jako członkini grupy.

Premiera Renaissance jest zaplanowana na 29 lipca 2022 roku. 

Skrillex - First Of The Year, posłuchaj 


Jak podaje Apple Music - Album będzie zawierał 16 utworów, oto pełna lista:

1. I’M THAT GIRL
2. COZY
3. ALIEN SUPERSTAR
4. CUFF IT
5. ENERGY
6. BREAK MY SOUL
7. CHURCH GIRL
8. PLASTIC OFF THE SOFA
9. VIRGO’S GROOVE
10. MOVE
11. HEATED
12. THIQUE
13. ALL UP IN YOUR MIND
14. AMERICA HAS A PROBLEM
15. PURE/HONEY
16. SUMMER RENAISSANCE

Sprawdź także:
Wspólny set Davida Guetty i Armina van Buurena stał się faktem [video]
The Chainsmokers z kolejnym wydaniem. Słuchamy premierowego utworu „Time Bomb”
Sunrise Festival 2022. Na występy tych gwiazd czekamy najbardziej!
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)