Uwaga, uwaga – naturalna propozycja do Listy Polskich Przebojów FTB.pl czyli świeży numer od Total Sound. Najpopularniejszy jak na razie polski kawałek AD 2012, przynajmniej według... 31 UserComments

Największy polski hit stycznia 2012

Artykuł dodano: 19 stycznia 2012, godz. 10:08
Odsłony: 10954x
Uwaga, uwaga – naturalna propozycja do Listy Polskich Przebojów FTB.pl czyli świeży numer od Total Sound.  Najpopularniejszy jak na razie polski kawałek AD 2012, przynajmniej według najpopularniejszego sklepu z tanecznymi empetrójkami czyli Beatportu.
Na miejscu 88. mamy świeżą, deepową propozycję od duetu Karol XVII & MB Valence „Lost”, o której premierze niedawno pisaliśmy. Nie pisaliśmy natomiast jak dotąd o nowym kawałku projektu z Wronek czyli Total Sound. Numer „Swanky” ukazał się 3 stycznia, podobnie jak poprzedni ich przebój w wytwórni Pink Rabbit. I plasuje się cztery pozycje wyżej od Karoli.To kolejna propozycja dla fanów „nowoczesnego, eventowego house'u” w stylu SHM, Hardwella czy Aviciiego zwanego też 'szwedzkim house'em', czyli coś, co dzieciaki ostatnio lubią najbardziej, a czego nieco starsi mają już dosyć. Panowie z Wronek wstrzelili się po raz kolejny w modę na takie brzmienia i udało im się trafić na listy bestsellerów, co zdarza się tylko niektórym. Gratulujemy zatem!

Total Sound - Swanky (Original Mix)


Komentarze
 • Marcin Żyski19 stycznia 2012, godz. 12:25
  nie, oni "od zawsze" tak produkują, już kiedyś tłumaczyli, że po prostu lubią takie brzmienia :)
 • Timber19 stycznia 2012, godz. 12:30
  Przez takie rzeczy świat jest gorszy
 • UcieX19 stycznia 2012, godz. 12:35
  Trafili w zły moment, bo mam tego dość :(
 • Matt Dillar19 stycznia 2012, godz. 12:36
  Ten nazywany szwedzkim styl wcale jeszcze nie jest taki stracony ludziom kreatywnym, ale akurat ta nuta do mnie w ogóle nie przemawia i jest typowo przewidywalna.
 • Servaaaa19 stycznia 2012, godz. 12:37
  Timber, możesz jaśniej?
  Cholernie mnie dziwi jedna rzecz - jest tu grono osób, które gnoją wszystko .
  Ktokolwiek, cokolwiek by nie wydał, trzeba to zmieszać z błotem.. Kiedyś sam Hardwell chyba pisał na Facebooku, że u nich, wszyscy się wspierają, każdy każdemu pomoże, rękę poda. A tutaj ?
  Jeśli jest jakiś news, że Polski utwór wydany w dobrej wytwórni osiąga jakiś tam sukces, to albo zwiecie to od gówna, albo piszecie, że świat staje się gorszy -.-

  Kraj staje się gorszy przez takie posty ^^

  Pozdrawiam i liczę że chłopaki będą się wspinać jeszcze wyżej.
 • UcieX19 stycznia 2012, godz. 12:43
  @ Servaaa
  jakby było jak mówisz to co tygodniowa lista top kawałków polskich producentów nie miała by prawa bytu. Chyba niezbyt obyty jesteś w tym serwisie jeszcze...
 • Servaaaa19 stycznia 2012, godz. 12:44
  @ UcieX
  nie chodzi mi o tylko ten post, w każdym są pojazdy na polskie sukcesy . ;p
 • UcieX19 stycznia 2012, godz. 12:46
  @ Servaaa,
  Karol XVII & MB Valence, Dave Schiemann, Fafaq, Oscar Burnside, Chris de Seed, a ostatnio Indecent Noise są mocno wspierani przez FTB i użytkowników. Polecam zaznajomić się z takimi tematami :)
 • Jerycho198819 stycznia 2012, godz. 12:58
  Mi się ten kawałek niestety nie podoba (a może i stety), za dużo takich hardwellów, aviciów i innych pochodnych szeroko promowanych moim zdaniem, których kawałki poza "pompą' nie mają tej głebi i uczuciowości....
  Servaaaa UcieX ma rację zobacz jakie są komentarze do w/w przez niego panów tudzież do epek wychodzących z pets recordings ;) A krytyka moim zdaniem to nic złego, gdyż wynika z gustu muzycznego a nie z pobudek osobistych ;)
 • Timber19 stycznia 2012, godz. 13:24
  @Servaaaa - jaśniej: wyraziłem moje zdanie na temat tego kawałka, mam do tego prawo. Jeżeli coś jest słabe to napisze że słabe. Jak jest dobre to pochwalę. To że coś jest made in Poland a jest słabe nie znaczy że mam to wspierać, bo gówna, nawet polskiego wspierać nie będę.
 • Burt19 stycznia 2012, godz. 13:27
  @ Jerycho1988,
  Krytyka oczywiście jest dobra, ale czasem owa krytyka przechodzi do skrajnego krytykanctwa :D A sądzę, że teksty typu "Przez takie rzeczy świat jest gorszy" (autor Timber) są właśnie objawem krytykanctwa.

  @ Total Sound,
  Mimo że nie jara mnie taka muzyka, to gratuluję osiągnięcia ;)
 • Kranczips19 stycznia 2012, godz. 13:37
  Gdybym nie przeczytał kto jest autorem tego kawałka i, że jest to original mix to bym pomyślał, że to remix jakiegoś kawałka SHM albo Aviciego... Te kawałki w szwedzkim stylu są do siebie tak podobne, że ciężko je odróżnić.
 • djmva9619 stycznia 2012, godz. 13:52
  @Servaaaa
  ja nie będę mówił że polskie gówno nie śmierdzi tylko dlatego że jest 'from Poland'.
  a takie rytmy ala' SHM są już nudne.
 • sfinks8319 stycznia 2012, godz. 14:06
  jak dla mnie to kiepskie brzmienia ale skoro na świecie się sprzedaje to fun!
 • Bomek19 stycznia 2012, godz. 14:38
  No właśnie. Dość szwedzkiego house'u! Mam serdecznie dość. Czy trzeba kopiować wszystko co juz zostało stworzone? Może kopia i dobra, ale lepiej by na tym wyszli chyba gdyby zrobili coś nowego, oryginalnego.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (31)