Powstała nowa aplikacja pozwalająca na tworzenie swoich audiobiografii. Sprawdzamy jak to działa i jakie są jej możliwości. 0 UserComments

Needle Music - nowość na rynku aplikacji społecznościowych

Artykuł dodano: 4 grudnia 2021, godz. 22:00
Odsłony: 553x
Powstała nowa aplikacja pozwalająca na tworzenie swoich audiobiografii. Sprawdzamy jak to działa i jakie są jej możliwości.


Social media w Polsce - ile osób z nich korzysta?

W dzisiejszych czasach zdominowanych przez aplikacje i portale społecznościowe nie wyobrażamy sobie nie odświeżyć tablicy i nie wiedzieć co nowego dzieje się u naszych znajomych. Twórcy social mediów oferują wiele możliwości do dzielenia się tym co aktualnie robimy, czego słuchamy lub gdzie się znajdujemy. Istnieje wiele różnych dostępnych w Polsce aplikacji. Do najpopularniejszych należą na pewno Facebook, Instagram czy Spotify. Bardzo chętnie korzystamy z takich aplikacji i portali na co wskazują przeprowadzone badania.

Według danych Empemedia w Polsce z internetu korzysta prawie 32 miliony osób, z czego portale społecznościowe przekonały do siebie prawie 26 milionów osób. Te imponujące liczby pozwalają stwierdzić, że statystycznie co drugą spotkaną osobę na ulicy bądź w innym publicznym miejscu możemy odnaleźć w sieci.

Musimy pamiętać, że takie portale lub aplikację pozwalają nam na polepszanie stosunków i kontaktowanie się z naszymi znajomymi, ale stwarzają też wiele zagrożeń takich jak m.in. wykradanie danych użytkowników czy oszustwa. Warto pamiętać, że jeżeli dzielimy się jakimiś wiadomościami publicznie to róbmy to z głową.

Przy tej okazji dowiadywania się o innych sprawdźmy, czego najchętniej słuchają teraz w Polsce fani muzyki tanecznej. Pod lupę bierzemy oficjalną playlistę na Spotify z największymi tanecznymi hitami w Polsce.

Hit Dancefloor - Największe taneczne hity w Polsce

Needle Music - nowa aplikacja społecznościowa

Ostatnio na rynek aplikacji społecznościowych wypuszczona została aplikacja o nazwie Needle Music. Jest to aplikacja, dzięki której możemy tworzyć swego rodzaju audiobiografie za pomocą zdjęć lub filmów i muzyki. Bardzo fajną możliwością jest połączenie swojego konta Needle z kontem Spotify, co pozwala na używanie swoich ulubionych utworów lub takich, które doskonale pasują do tego jak się teraz czujemy. 

Twórcy wprowadzili również opcję na dzielenie się ze znajomymi naszymi topowymi utworami z danego dnia. Każdy użytkownik ma możliwość raz na dzień ustalenia jego utworu dnia i podzielenia się nim ze znajomymi.

Schemat i układ aplikacji przypominać może dobrze znanego Instagrama, tylko w tym przypadku głównie chodzi o dzielenie się muzyką, a nasze zdjęcia i filmy są tylko dodatkami. Serdecznie zachęcamy do sprawdzania osobiście możliwości aplikacji i podzielenie się ze znajomymi tym czego aktualnie słuchacie.

Film prezentujący aplikację - This is Needle Music

Sprawdź także

DJ Snake zaprosił Future'a na jeden ze swoich numerów
C-Bool wciąż na wysokim poziomie. Słuchamy nowego singla
Kolejna polska edycja Don't Let Daddy Know w przygotowaniu
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)