Jakiś czas temu pisaliśmy Wam o tym, że jeden z najpopularniejszych didżejów w Polsce zyskał sobie uznanie na Białej Wyspie. Najpierw został zaproszony do tworzenia cyklicznej audycji w Ibiza Global.. 11 UserComments

Neevald z Sonique na Bora Bora!

Artykuł dodano: 25 lipca 2012, godz. 10:31
Odsłony: 6644x
Jakiś czas temu pisaliśmy Wam o tym, że jeden z najpopularniejszych didżejów w Polsce zyskał sobie uznanie na Białej Wyspie. Najpierw został zaproszony do tworzenia cyklicznej audycji w Ibiza Global Radio, następnie w zeszłym roku razem z Bartesem zagrał na Bora Bora, a w tym roku został ogłoszony jednym z oficjalnych rezydentów tego miejsca!


Raz jeszcze gratulujemy człowiekowi, który niewątpliwie zrobił bardzo dużo dla muzyki house w naszym kraju – zarówno w klubach (trudno zliczyć ile to już imprez, ile klubów, ilu klubowiczów), jak i na eventach i festiwalach.

Czy jest wśród Was choć jedna osoba, która ani razu nie słyszała go w akcji?Poza tym Neevald od lat jest aktywnym propagatorem muzyki house w radiu Planeta Poznań (wcześniej w RMI FM), gdzie jako redaktor muzyczny dba o housowy profil stacji, a poza tym co środę zaprasza na kultową już audycję znaną jako Klub FM.Dziś wieczorem nasz reprezentant będzie ozdobą imprezy na Białej Wyspie – główną gwiazdą Bora Bora będzie dziś znana z przebojów „It Feels So Good” czy „Sky” Sonique, która będzie miksować muzę i śpiewać na żywo. Jako drugi na plakacie znalazł się Neevald, który dziś po raz pierwszy i nie ostatni w tym sezonie będzie rezydował na Bora Bora. Ktoś się wybiera?

La Noche De Eivissa / Ibiza 2011
Komentarze
 • jodek125 lipca 2012, godz. 11:16
  zdecydowanie na +
 • UcieX25 lipca 2012, godz. 11:17
  Neevald prowadzi stricte Ibizowe sety, wyciągając z nich esencję tamtej wyspy, więc z pewnością się mu to należało! ;)
  P.S. Czasem lubię powrócić sobie do Euphorii, gdy prowadził z go z Marcinem Żyskim i Igorem Warzochą. A biorąc pod uwagę, gdzie teraz jest oraz jeden z odcinków Euphorii, którą prowadził sam to teraz wydaje mi się to bardzo ekskluzywnym materiałem. W stylu "jeszcze nie wiedział co go czeka" :D
 • mcdj8725 lipca 2012, godz. 11:36
  no to do zobaczenia za parę godzin :) w niedzielę na plaży w kołobrzegu zagrał najlepszego seta!
 • Jerycho198825 lipca 2012, godz. 12:08
  Plażowe sety Neevalda doskonale pasują na Ibizę... Gratulacje ;)
 • ralfovski25 lipca 2012, godz. 13:09
  Szacunek i gratulacje!!!!!!
 • Streetdancer25 lipca 2012, godz. 14:36
  Neevald zdecydowanie czołówka DJ w Polsce. Z jego stylem na Ibizę pasuje idealnie.
 • KarboT25 lipca 2012, godz. 19:19
  Sety Neevalda (jak równiez inne z Ibizy) powinny być obowiązkowo odtwarzane w szkołach w ramach muzyki (czy tam sztuki), żeby cała banda niedouczonych gimbusów i ignorantów muzycznych, nie uważała, że Ibiza to jest to, co promuje na swoich antenach kilka ogólnopolskich stacji radiowych, to co promuje się poprzez wydawane składanki pod hasłem "Ibiza" czy też setki (jesli nie tysiące) imprez w lokalnych dyskotekach, które z Ibizą nie mają kompletnie nic wspólnego. I potem taki gimbus myśli, że muzyka grana na Ibizie to Dawid z Getta czy wiksowate SHM.
 • Veronix25 lipca 2012, godz. 21:17
  gratulacje :)
 • damian94091525 lipca 2012, godz. 22:32
  @KarboT - pięknie napisane, niestety prawdziwie. Sam nieraz włączam Planetę w środowy wieczór, by posłuchać co nowego w "prawdziwym" housie. Poza tym Neevald jest na antenie radia niesamowicie radosnym człowiekiem, widać, że lubi to co robi! Za kilka minut po meczu - Klub FM przed snem.
 • Deividiks26 lipca 2012, godz. 04:56
  Neevald za***isty Gość ! Naprawdę pierwsza trójka Djów w Pl. Klimat Ibizy na tym filmiku poraża , coś pięknego , widoki , kluby , kobiety , cała otoczka. Oglądając ten filmik poczułem się jak bym się znalazł na białej wyspie :)) Myślę że nigdzie na świecie ludzie się tak nie jednoczą jak właśnie tam :) Niestety nie było mi dane poczuć klimatu Ibizy , ale zrobię wszystko żeby tam być w przyszłości :))
 • mefistek1 sierpnia 2012, godz. 15:49
  Neevald = samo gęste :P
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (11)