Anglicy mają doświadczenie w organizowaniu nielegalnych baletów, już na przełomie lat 80. i 90. były one na wyspach popularne. 1 UserComments

Nielegalny 'kwarantannowy rave' w UK zakończył się tragicznie

Artykuł dodano: 19 czerwca 2020, godz. 12:49
Odsłony: 2986x
Anglicy mają doświadczenie w organizowaniu nielegalnych baletów, już na przełomie lat 80. i 90. były one na wyspach popularne. 

W czasach pandemii termin ten powrócił ze zdwojoną siłą, od wielu tygodni słyszymy o młodych mieszkańcach Wysp Brytyjskich, którzy buntują się przeciwko koronawirusowym obostrzeniom i bawią się w najlepsze w sporych grupach. 

W poprzedni weekend w Daisy Nook Country Park & Carrington w Manchesterze zgromadziło się w jednym miejscu nawet do 6 tysięcy osób! 

Niestety jak podaje BBC jedna 20-letnia osoba zmarła z powodu przedawkowania narkotyków, 18-letnia dziewczyna została zgwałcona, trzy osoby zostały pchnięte nożem w trzech różnych miejscach - jeden 18-latek ma obrażenie zagrażające życiu, dwóch pozostałych ma 25 i 26 lat, dodatkowo zatrzymany 25-latka za posiadanie tak zwanej "broni ofensywnej". 

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)
Popularne newsy
0koment.The Other Side of The Sun - Wasze wrażenia? The Other Side of The Sun - Wasze wrażenia? 26 lipca, godz. 13:010koment.EUFORIA FESTIVAL z Neelixem, SVD, Kryderem i ArtyEUFORIA FESTIVAL z Neelixem, SVD, Kryderem i Arty'm!Wczoraj, godz. 11:31