Uwaga, nie hejtujemy, tylko zastanawiamy się co się stało z muzyką trance w ostatnim czasie. Uprzedzam wszystkie komentarze, których pełno jest na rozmaitych forach i pod linkami na Youtube, że to już nie jest prawdziwy... 19 UserComments

Nitrous Oxide w TOP 5

Artykuł dodano: 26 października 2011, godz. 10:52
Odsłony: 3621x

Uwaga, nie hejtujemy, tylko zastanawiamy się co się stało z muzyką trance w ostatnim czasie. Uprzedzam wszystkie komentarze, których pełno jest na rozmaitych forach i pod linkami na Youtube, że to już nie jest prawdziwy trance, że to profanacja, trouse, komercja czy jak kto woli.

Umówmy się, że przecież tardycyjne kawałki trancowe w wykonaniu tradycyjnych artystów trancowych nadal istnieją, a to po prostu nowa odmiana gatunku, która – akurat tak się składa – w tej chwili jest najpopularniejsza. Co ciekawe nasz krajowy element w tym wszystkim stał się ostatnio przypadkiem wręcz symbolicznym – ukazanie się kawałka „iPeople” większość komentatorów skwitowała „Nawet ty, Brutusie, przeciwko nam?”. Dotąd Krzysztof stał na straży upliftingów, ale to już chyba przeszłość.

„iPeople” ludziom się mocno podoba – w tej chwili jest na miejscu piątym listy najlepiej sprzedających się trancowych kawałków na Beatporcie. Nitrousowi gratulujemy, a przy okazji sprawdzamy, kto jest przed nim:

1. Tritonal feat. Christina Soto – Still With Me
2. Gaia – Stellar
3. Stoneface & Terminal – Leaving Earth
4. Heatbeat – Roses Never Cry
5. Nitrous Oxide – iPeople

Jak Wam się podoba ta piątka? Ogólnie, brzmieniowo? A jeśli nie przepadacie za tego rodzaju trance'em, jakie są w tej chwili najciekawsze „prawdziwie trancowe kawałki”? Czekamy na Wasze prywatne TOP 5!

Komentarze
  • toudi2627 października 2011, godz. 18:05
    Ten współczesny trance przestał do mnie przemawiać.....
  • Didek31 października 2011, godz. 21:07
    Mój top 5: 1. John O'Callaghan & Giuseppe Ottaviani - Ride The Wave (Original Mix) 2. John O'Callaghan - The Bailout (Original Mix) 3. Hurts - Sunday (Paul van Dyk Remix) 4. Leon Bolier - Cape Town (Original Mix) 5. Ummet Ozcan - Transcend (Original Mix)
  • Axel.1 listopada 2011, godz. 08:47
    toudi26 masz racje. Jedynym naprawdę fajnym odłamem trance teraz jest UK trance czyli Askew i spółka
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (19)