Kilka dni temu w internecie pojawiła się nowa wersja strony holenderskiego dja i producenta - Marcela Woodsa. Woods na klubowej scenie działa i tworzy już od dość dawna. Jego największe hity to "Time Is Running Out"... 9 UserComments

Nowa strona internetowa Marcela Woodsa

Artykuł dodano: 30 listopada 2004, godz. 00:47
Odsłony: 3648x

Kilka dni temu w internecie pojawiła się nowa wersja strony holenderskiego dja i producenta - Marcela Woodsa. Woods na klubowej scenie działa i tworzy już od dość dawna. Jego największe hity to "Time Is Running Out", "De Bom", "Static State" czy "Frequence". Jest także autorem wielu fantastycznych remixów.

Marcel Woods w krajach Beneluxu jest popularyzatorem cięższych odmian trance'u i techtrance'u. W ciągu ostatnich lat grał na wielu znaczących festiwalach, jak choćby Trance Energy, Mysteryland, Sensation i Innercity. Natomiast w najbliższy piątek zagra na zimowej edycji imprezy Dance Valley.

Na odświeżonej stronie internetowej fani Marcela odnajdą aktualne informacje o jego koncertach, dyskografię, dane biograficzne oraz co miesiąc aktualizowany set w formacie Real Media.

Marcel Woods miał odwiedzić Polskę podczas ubiegłotygodniowej imprezy 'RMI Trance Explosion', ale niestety nie udało się go ściągnąć do kraju. Należy mieć jednak nadzieję, że pojawi się on tutaj przy najbliższej okazji.

Komentarze
 • Pacias30 listopada 2004, godz. 07:53
  Strona nawet dobra... Ale szału nie ma...:)
 • pHiL*30 listopada 2004, godz. 13:53
  fajna strona... ostatnio Woods jest jeden z moim lepszych producentów i naprawde załuje ze nie było go na RMI bo napewno jak by zagrał to chyba bym odleciał :)
 • adamwwy1 grudnia 2004, godz. 14:50
  Pojawił się:) w zeszłą sobote w szczecińskiej Lokomotywie na andrzejkach, razem z Benjamin Bates'em, Laidback Luke'm i Sketlerem!:):):)
 • Jędrek!1 grudnia 2004, godz. 18:22
  no strona fajna :)tylko szkoda ze nic nie dal do zessania bo nuty robi boskie :D
 • djBuster1 grudnia 2004, godz. 20:17
  stronka spoko nawet daje rade, nom troszki szkoda ze nie go zabraklo na RMI Trance Explosion :( ale coz co sie odwlecze to nie uciecze :D
 • hacper1 grudnia 2004, godz. 20:45
  A ja zauwazylem ze 15 stycznia zagra w Piramidzie w Chorzowie ,wiec bedzie mozna go poslucha ,a jest napewno czego sluchac
 • Scavenger1 grudnia 2004, godz. 21:36
  lepsza stronka Prodigy'ego :P
 • D4rkm4N4 grudnia 2004, godz. 17:18
  ja jego osoba bardziej zainteresowalem sie po wydaniu static state :) i zgromadzilem troche jego setow :) jak dla mnie koles jest nr 1 pieknie gra i produkuje tesh
 • AMSTERDAM5 grudnia 2004, godz. 01:27
  prezentuje sie ladnie ale widzialem lepsze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (9)