Nie da się ukryć, że DJ W z Sebastianem S w duecie Duss rozkręcają nam się niesamowicie i coraz bardziej regularnie dostarczają nam muzycznych dobroci, często ze wsparciem znaczących nazwisk... 10 UserComments

Nowa świetna epka od duetu DUSS!

Artykuł dodano: 10 czerwca 2014, godz. 11:02
Odsłony: 2830x
Nie da się ukryć, że DJ W z Sebastianem S w duecie Duss rozkręcają nam się niesamowicie i coraz bardziej regularnie dostarczają nam muzycznych dobroci, często ze wsparciem znaczących nazwisk z zagranicy. 

Ich poprzedni kawałek, znajdujący się wciąż w Polskiej Liście FTB.PL, czyli "Remont" został zagrany w secie przez Richiego Hawtina, a umieszczony na kompilacji przez Uto Karema. Ten ostatni ze swoim Agile Recordings postanowił pomóc chłopakom również z wydaniem epki "D Love", która ujrzała światło dzienne w zeszłym tygodniu. 


Główna pozycja tego wydawnictwa, czyli nagranie tytułowe zawiera sample z klasyka Arethy Franklin, występującego dotad już w wielu housowych konfiguracjach utworu "Pride (A Deeper Love)" . Poza delikatną, lekko pompującą wersją Duss znajdziecie również smakowity remiks od Pysha. Bardzo możliwe, że dla wielu słuchaczy właśnie jego wersja będzie prezentowała się ciekawiej, na pewno więcej się w niej dzieje muzycznie, groove'u również nie brakuje. 

Duss - D Love (Original Mix) [Agile Recordings]

Duss - D Love (Pysh Remix) [Agile Recordings]

Druga kompozycja na epce to "What You Say", często wykorzystywana w setach Duss, bo niewątpliwie wkręca bardzo skutecznie. Prawie 10 minut muzycznego lotu z hipnotycznym beatem i psychodelicznym wokalem pojawiło się właśnie na Youtubowym kanale Ministry Of Sound, my również polecamy! Dajcie znać, który z trzech numerów najbardziej Wam podszedł. 

Duss - What You Say (Original Mix)

Przypomnijmy, że panowie tego lata wystąpią na festiwalu Electrocity:
/electrocity-9_impreza_99813.htm

Bilety:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/99813/electrocity-9.htm
Komentarze
 • pitej10 czerwca 2014, godz. 11:46
  "D Love " w remiksie od Pysha bardzoo przyjemny :) ładnieee Buja :)
 • AaronBrown10 czerwca 2014, godz. 12:26
  Chłopaki trzymają poziom i na imprezach, w wydawaniu setów czy kawałków.
  Muszę się pochwalić bo kiedyś miałem przyjemność pogadać z Wojtkiem i wiem ,że do każdej imprezy podchodzi profesjonalnie :-)
  Powiedział to w sposób cytuje: "roz....biemy tą budę" dotrzymał słowa i zrobił klimat :-)
  Heh mam nadzieje ,że czas pozwoli odwiedzić Lubiąż w tym roku i posłuchać co DUSS przygotowało :-)
 • Jerycho198810 czerwca 2014, godz. 13:13
  DUSS jak zwykle w formie... Najbardziej podszedł mi utwór What You Say, następnie pyshny remix Pysha do D Love ;) Ogólnie jest ciekawie, ale po cichu liczę na utwory w stylu Fly With Ebola ;)
 • Timber10 czerwca 2014, godz. 16:27
  Znakomita epka!
 • Qtek10 czerwca 2014, godz. 17:12
  Ponawiam propozycję do Polskiej listy - remix Pysha
 • Luc Deep10 czerwca 2014, godz. 17:32
  Tradycyjnie DUSS nie zawodzi, a nr 1 dla mnie jest "What You Say"---zrobi dobra robotę na EC, a w ogóle DUSS to jeden z moich punktów obowiązkowych:) nom i tak jak pisze Jerycho, póki co Eboli nic nie przebiło:):)
 • Marcoo8510 czerwca 2014, godz. 19:57
  Jak zwykle na wielki plus... i ogromny szacun dla tych panow! Tylko what you say troszeczke za dluuuugie... i mimo swietnego 'bitu' ktorego nigdy dosyc wydaje sie nic niedziac przez te 10 min... ale to tylko moje zdanie... ;)
 • symo8110 czerwca 2014, godz. 22:38
  Forma jest...byle tak dalej
 • artinho11 czerwca 2014, godz. 13:01
  Ja to czasami nie dowierzam w to co robią Panowie Wojtek i Sebastian ;) Nie wydali jeszcze numeru, który by mi nie podszedł, a i remix Pysha przyjemny ;)

  Keep up the good work!
 • TobiBoy11 czerwca 2014, godz. 19:40
  Chłopaki robią kawał dobrej roboty !! obydwa kawałki mega , ale póki co " Remont " najbardziej mi siedzi w głowie ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (10)