Ludziom, którzy interesują się nie tylko najnowszymi trendami w muzyce elektronicznej słowo "Kraftwerk" nie jest obce. Przede wszystkim tych ludzi śpieszymy poinformować iż już 5 grudnia na rynku ukaże się najnowsza płyt 7 UserComments

Nowe DVD Kraftwerka

Artykuł dodano: 14 listopada 2005, godz. 22:10
Odsłony: 2176x

Ludziom, którzy interesują się nie tylko najnowszymi trendami w muzyce elektronicznej słowo "Kraftwerk" nie jest obce. Przede wszystkim tych ludzi śpieszymy poinformować iż już 5 grudnia na rynku ukaże się najnowsza płyta DVD "Minimum-Maximum".

W dwa lata po premierze albumu  "Tour De France Soundtracks", światło dzienne ujrzy najnowsze wydawnictwo DVD Kraftwerka zatytułowane "Minimum-Maximum". Na dwóch krążkach DVD znajdziemy dwadzieścia kompozycji, które zostały zarejestrowane podczas trasy koncertowej promującej wspomniany wyżej album. Warto zaznaczyć, iż Kraftwerk w ramach opisywanej trasy zagrał ponad 90 koncertów w tym jeden w naszym kraju w warszawskiej Sali Kongresowej.

Ponadto na krążkach znajdzie się utwór "Aero Dynamik", który zarejestrowano w Edynburgu, podczas rozdania nagród MTV Europe Music Awards w roku 2003.

Jak informuje wydawca, specjalne wydanie DVD "Minimum-Maximum" zawierać będzie poza wspomnianymi dwoma krążkami DVD wydany kilka miesięcy temu album koncertowy wraz ze specjalną książką w której znajdą się między innymi zdjęcia z trasy koncertowej. Książka będzie zawierała 88 stron.

Na płytach znajdą się takie utwory jak: Meine Damen Und Herren, The Man-Machine, Planet Of Visions, Tour De France 03, Vitamin, Autobahn, The Model, Neon Lights, Radioactivity, Trans Europe Express, Numbers, Computer World, Home Computer, Pocket Calculator, The Robots, Elektro Kardiogramm, Aero Dynamik, Music Non Stop.

Tekst: Roman Majewski
na podstawie informacji z cgm.pl oraz oficjalnej strony artysty

Komentarze
  • drzazga16 listopada 2005, godz. 12:31
    ja czekam na to wydawnictwo z niecierpilwoscia :) ale to 2dvd, ksiazka, album koncertowy.. wydaje mi sie ze w 100zl to to sie nie zamknie :( a tak bardzo chcial bym miec oryginal...
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (7)