Pomimo niezwykle bliskiej relacji Martina Garrixa oraz Aviciiego nigdy nie usłyszeliśmy ich wspólnego, oficjalnie wydanego utworu. Nie znaczy to jednak, że taki nie powstał. Sprawdź! 0 UserComments

Numer Aviciiego i Martina Garrixa przebił barierę milliarda odtworzeń na Spotify

Artykuł dodano: 11 sierpnia, godz. 13:40
Odsłony: 578x
Pomimo niezwykle bliskiej relacji Martina Garrixa oraz Aviciiego nigdy nie usłyszeliśmy ich wspólnego, oficjalnie wydanego utworu. Nie znaczy to jednak, że taki nie powstał, gdyż współautorem Waiting For Love jest Garrix, a sam utwór przebił właśnie liczbę miliarda odsłuchów w serwisie Spotify!


Waiting For Love nieoficjalnym collabem Aviciiego i Martina

Patrząc na dość bliską swego czasu relację artystów, duża część społeczności do dziś zadaje sobie pytanie, dlaczego nie zobaczyliśmy oficjalnej kooperacji tych dwóch niezwykle utalentowanych producentów. Odpowiedzią były na pewno zupełnie inne wizje projektów, chociaż i to nie przeszkodziło im w nieco mniej oficjalnej współpracy nad wspólnymi kawałkami, z czego tym najbardziej ikonicznym jest Waiting For Love. 

Przeczytaj także: Rezygnacja ze snu sposobem na zarobek? Zobacz, jak robi to jeden z twórców na TikToku!

Wydany w maju 2015 roku utwór posłużył jako główny singiel z drugiego albumu Aviciiego, zatytułowanego Stories, a premierowo został zaprezentowany podczas setów Martina oraz Tima podczas Ultra Miami. Myśląc, że będzie to oficjalna współpraca między parą, Garrix zamiast tego współprodukował utwór bez swojego nazwiska w tytule utworu, co więcej, z nieakredytowanym wokalem Simona Aldreda, który również napisał tekst. 

Waiting For Love jest jednym z tych ponadczasowych utworów, których magia, pomimo niezliczonych prób, nigdy nie mogła być ponownie odtworzona i jest nadal tak samo uwielbiana, o czym świadczy przebicie kamienia milowego w postaci miliarda strumieni na platformie Spotify. Chcąc upamiętnić to wydarzenie, Martin Garrix podzielił się na swoim Twitterze następującym wpisem:
Tęsknię za tobą, Avicii! Waiting for love" osiągnęło dziś 1 miliard streamów i chciałbym, żebyśmy mogli świętować to razem.
Rzadko który kawałek może pochwalić się tak pokaźną liczbą odsłuchów, jednak patrząc na to, jakie piętno odcisnął on na świecie muzyki elektronicznej, była to z pewnością tylko kwestia czasu i zwykłe dopełnienie formalności. Aby być na bieżąco z najnowszymi newsami ze świata EDM, koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku.

Avicii - Waiting For Love, posłuchaj!

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)