Koncert Urszuli Dudziak, pokazy mody, koncerty zespołów Carrantuohill i Radio Luxemburg oraz DJ Haze z Wielkiej Brytanii i Hirek Wrona - to tylko niektóre atrakcje zaplanowane na otwarcie centrum rozrywki Słodownia przy 33 UserComments

Otwarcie Centrum Rozrywki SŁODOWNIA w Poznaniu

Artykuł dodano: 24 września 2004, godz. 14:55
Odsłony: 16725x

Koncert Urszuli Dudziak, pokazy mody, koncerty zespołów Carrantuohill i Radio Luxemburg oraz DJ Haze z Wielkiej Brytanii i Hirek Wrona - to tylko niektóre atrakcje zaplanowane na otwarcie centrum rozrywki Słodownia przy Starym Browarze w Poznaniu. 1 października do restauracji Piano Bar dołączą dwa kolejne poziomy - Browar Pub i klub Esencja. Tego wieczoru odbędzie się także Aukcja na rzecz Fundacji Młodej Polonii z udziałem znanych sportowców i medalistów Igrzysk Olimpijskich. W Słodowni będzie mogło bawić się jednocześnie ponad 1500 osób. Inwestorem obiektu jest Agencja VIP-art Małgorzaty Hampel-Rybickiej i Piotra Rybickiego. 

Podczas wieczoru otwarcia na każdym z poziomów odbywać się będą imprezy kulturalne skierowane do różnych grup odbiorców. Na Dziedzińcu Sztuki gości udających się do Słodowni witać będą mimowie w strojach z epoki Ludwika XVI. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na scenie Piano Bar i transmitowane będzie na telebimie w Browar Pubie (poziom -1). Wydarzeniem wieczoru będzie koncert Urszuli Dudziak z zespołem. Podczas bankietu grać będzie Piotr Schulz Kwartet. W restauracji Piano Bar odbędzie się także pokaz kolekcji Deni Cler oraz biżuterii W.Kruk. Wieczór poprowadzi Artur Andrus.

W Browar Pub (poziom -1) odbędzie się aukcja na rzecz Fundacji Młodej Polonii, której celem jest wspieranie utalentowanych dzieci z Polonii na całym świecie. Fundację reprezentować będzie red. Jadwiga Osiecka oraz Orland hr. Machnikowski. Aukcję poprowadzi Sławomir Weihs i Artur Andrus. W czasie jej trwania na scenie pojawią się sportowcy, medaliści ostatnich Igrzysk Olimpijskich, którzy przekażą pamiątki na licytacje. Swoją obecność potwierdzili już Robert Korzeniowski i Otylia Jędrzejczak. Około godz. 22 wystąpi zespół Carrantuohill grający muzykę irlandzką, a później Radio Luxemburg z przebojami rock&roll. Pod hasłem Słodowe Lata trwać będzie zabawa przy muzyce lat 80-tych i 90-tych z DJ Hirkiem Wroną.

Z kolei w klubie Esencja (poziom -2) gwiazdą wieczoru będzie DJ Haze z Wielkiej Brytanii. Na mainfloor muzykę miksować będzie także Peter von Coil i Discobart, a w sali chilloutowej Pestka, Juniore i Vj Noeyeon. 1 października wstęp na imprezę z zaproszeniami. 

Z kolei 2 października (sobota) w Słodowni odbędą się imprezy dla wszystkich zainteresowanych. W Browar Pub planowany jest koncert zespołu VooVoo. Muzykę miksować będzie Hirek Wrona. W klubie Esencja zagra GUS GUS dj’s [underwater|islandia] Buckmaster De La Cruz oraz President Bongo, Boogie Mafia [Bert&Harper, waw],Peter von Coil [das erste dance, pń], Bart [das erste dance, pń]. W chillout: SunSushi [das erste dance, pń], Juniore [dabitemWucho, pń], wizuale: Vj Noeyeon

Wortal Muzyki Klubowej FTB.pl zagości w Centrum Rozrywki Słodownia 1 października i przygotuje obszerną relacje z tego wydarzenia.

Komentarze
  • weasel26 września 2004, godz. 18:53
    :D
  • djBuster26 września 2004, godz. 23:59
    hmm.. niezły ten lokal;)
  • andone3 października 2004, godz. 13:03
    Od góry zdjęcie nr. 5 wygląda bardzo inponująco! :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (33)