Impreza Otwarcie Sezonu- Festiwal Kolorów W Warszawie odbędzie się 30 maja 2014 (Piątek), w klubie Sen Pszczoły Warszawa. Start imprezy: godz. 19:00. .
0 Otwarcie Sezonu- Festiwal Kolorów W Warszawie

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Otwarcie Sezonu- Festiwal Kolorów W Warszawie

30 maja 2014, Sen Pszczoły Warszawa, start: 19:00

Zagrają na imprezie:
OTWARCIE SEZONU 2014!

Kiedy?
Już 30.05 o godzinie 19:00 Warszawa zabłyśnie Kolorami! Dołącz do nas! Daj się ponieść fali pozytywnej energii! :)

Gdzie?
Sen Pszczoły, ul. Ząbkowska 27/31, Warszawa

Kto zagra?
Readymades + gość specjalny ;)

Atrakcje?
Sunvan Lipton Ice Tea, w którym każdy uczestnik Festiwalu będzie mógł znaleźć orzeźwienie! W specjalnej strefie będą czekały na Was liczne atrakcje - wszyscy kolorowi uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnej strefy Wi-Fi, zrobić sobie szalone zdjęcie w specjalnie do tego przystosowanej Kolorowej Fotobudce, a także otrzymają w prezencie orzeźwiający napój Lipton Ice Tea i Kolory Holi do pokolorowania. Dodatkowo flashmoby muzyczne, foodtrucki i wiele wiele innych atrakcji!

Gdzie znajdę Kolory?
Naszym uczestnikom zalecamy stosowanie jedynie tych Kolorów Holi, które posiadają odpowiednie certyfikaty! Takie Kolory można nabyć przez SEN PSZCZOŁY jedynie te Kolory rekomendujemy!

W trosce o Wasze (i nasze:)) bezpieczeństwo na wydarzenia nie będziemy wpuszczać osób z kolorami nieznanego pochodzenia, co będzie weryfikować ochrona.

Kontakt:
Masz pytania w sprawie Festiwalu Kolorów w Warszawie? Chcesz nawiązać z nami współpracę? Pisz koniecznie na adres: [email protected]
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)