Wydanie najnowszej części kultowej kompilacji 'Politics of Dancing' było już kilkakrotnie przekładane, część fanów Paula Van Dyka przestała już wierzyć, że 'trójka' się kiedykolwiek ukaże. 9 UserComments

Paul Van Dyk razem z Aly & Fila

Artykuł dodano: 15 grudnia 2014, godz. 12:12
Odsłony: 3519x
Wydanie najnowszej części kultowej kompilacji 'Politics of Dancing' było już kilkakrotnie przekładane, część fanów Paula Van Dyka przestała już wierzyć, że 'trójka' się kiedykolwiek ukaże.


Byli też tacy, którzy z tego faktu się cieszyli - zważywszy na status dwóch poprzednich części pojawiały się obawy, że wydanie 'Politics of Dancing 3' z aktualnym, trancowym materiałem może negatywnie wpłynąć na reputację serii. Ale to było jeszcze zanim PVD zaczął mocno w Vandicie promować trancowe brzmienia, które królowały w jego labelu przed laty i które chwalą sobie najbardziej zagorzali wielbiciele gatunku.Pierwsza zapowiedź kompilacji przyjęta została nader entuzjastycznie - to utwór "Guardian", który stworzony został z innymi strażnikami klasycznych brzmień, duetem Aly & Fila. PVD + Aly + Fila = ? Takie nagromadzenie trancowych talentów musiało dać zadowalający efekt. Wam również przypadła ta kompozycja do gustu?

Paul van Dyk and Aly & Fila feat. Sue McLaren - Guardian

Paul van Dyk and Aly & Fila - Guardian (PvD Club Mix)
Komentarze
 • machal15 grudnia 2014, godz. 11:33
  od 2007 roku pierwszy dobry utwór od tego pana ^^ nareszcie sięgnął po ostateczne atuty ;D może go naprowadzi, to na jakiś dobry kierunek w tworzeniu, bo ewidentnie się pogubił
 • mefistek15 grudnia 2014, godz. 14:20
  Jak dla mnie to podobnie jak Armin, mają już jakiś dorobek, ale starają się "dotrzymywać tempa" nowszej generacji producentów. Szkoda tylko że w przypadku PvD tak długo bo chyba od 2012, jak była pierwsza wzmianka, trzeba oczekiwać na trzecią odsłonę Politics of Dancing - oby to wyszło na dobre jej ;)
 • marecki89815 grudnia 2014, godz. 14:28
  Bardzo dobra nutka! Brzmi dość klasycznie, jak ze starszych wałków PvD, ale Egipcjanie też dali dużo dobrego od siebie ;-)

  Słuchając tego kawałka odnoszę wrażenie, że wokal brzmi bardzo podobnie jak z tej piosenki:
  https://www.youtube.com/watch?v=3wkuqRFXNvI
 • dj_kamol15 grudnia 2014, godz. 16:36
  No wreszcie mój idol wraca na właściwe tory muzyczne. Dawno nie słuchałem VONYC Sessions, ale mam nadziej że już więcej "hamerykanskiego" tłuczenia nie zagra.
 • Luc Deep15 grudnia 2014, godz. 17:43
  Niezły ten kawałek, o tym już pisałem, ale w dalszym ciągu drżę o jakość muzyczną na POD 3....zobaczymy jak wyjdzie.
 • Mario15 grudnia 2014, godz. 17:46
  Przecież Only a dream też jest dobre tak samo jak kawałek z Arnejem. PVD jest w formie co pokazał w miniony weekend w Pradze. Materiał POD3 bardzo mi się podoba jest sporo id które chodzą mi po głowie.
 • Jerycho198816 grudnia 2014, godz. 10:48
  Nie wiem co obecnie prezentuje van Dyk, ale jeżeli gra sety w stylu powyższego utworu to można przypuszczać, że się obudził z modernowego letargu i wraca na właściwe tory.
 • patiszonik16 grudnia 2014, godz. 11:26
  Szacun dla Paula! Imprezy Vandit Night -pełna klasa! To co gra i robi- 100% trance w jego najlepszym wydaniu. Za***iście pokazał, że nie trzeba się muzycznie zeszmacić żeby dobrze sobie żyć dzisiaj na scenie klubowej. Robi konsekwentnie swoje na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę, że ta kompilacja wypaliła i może rzeczywiście lepiej, że materiał mógł spokojnie dojrzeć przed ostatecznym jego ukazaniem.
 • Didek16 stycznia 2015, godz. 13:37
  Paul van Dyk LIVE at Winter VANDIT Night Berlin 2014 - powered by VIBER

  Ten utwór jest fantastyczny, jak go usłyszałem na żywo w Berlinie podczas Winter Vandit Night, wzbudził we mnie znaczące sterczenie bena.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (9)