Dwie najciekawsze polskie wytwórnie z muzyką deep-tech-housową (i nie tylko) rozkręcają się na dobre. Właściwie Pets należąca do Catz N' Dogz rozkręca się już od dawna i to skutecznie, teraz kroku... 10 UserComments

Pets vs. Your Mama's Friend

Artykuł dodano: 25 lipca 2012, godz. 10:15
Odsłony: 4346x
Dwie najciekawsze polskie wytwórnie z muzyką deep-tech-housową (i nie tylko) rozkręcają się na dobre. Właściwie Pets należąca do Catz N' Dogz rozkręca się już od dawna i to skutecznie, teraz kroku jej zaczyna dotrzymywać label Marcina Czubali Your Mama's Friend.
Możemy się założyć, że gdy tylko Koty i Psy usłyszały o tym, że Czubala rusza z labelem, dokładnie taki właśnie scenariusz przewidzieli. Dla słuchaczy to sytuacja wprost idealna – wiemy już na 100%, że oba labele będą z powodzeniem dbać o najwyższą jakość, regularność wydań i odkrywanie nowych talentów. Na naszych oczach będą się ze sobą „ścigać”, zacieramy ręce i uszy – to na pewno będzie eksytujący wyścig.Już jest, od jakiegoś czasu. Pierwszy miesiąc wakacji 2012 przynosi nam dwie potężne epki – Czubala przygotował wydawnictwo Viadriny, gdzie poza niezwykle intrygującą wersją oryginalną (sprawdźcie koniecznie teledysk do tego pachnącego latami 80. nagrania), mamy też remiksy samego Czubali i głośnego ostanio niemieckiego duetu Adana Twins. Trzy absolutne perełki dla fanów głębokiej i pomysłowej muzyki tanecznej!

Viadrina - Pop Song (Official Video) Your Mama's Friend


YMF005 : Viadrina - Pop Song


YMF005 : Viadrina - Tomorrow (Marcin Czubala remix)


YMF005 : Viadrina - Pop Song (Adana Twins' Pop is not Dead remix)


Teraz czas na bardziej doświadczonych (labelowo) chłopaków z Catz N' Dogz. Od nich mamy dla Was dwie soczyste niespodzianki – najpierw epkę następującej ekipy: Chmara Winter & Sroczynski feat. Ewa Prus - F ME z niesamowitymi remiksami Tima Parisa i duetu Walker & Royce. Następnie drugi epizod ich serii filmów z trasy i nie tylko – przenosimy się więc do Sopotu, Augustowa i Barcelony. Polecamy!

Pets 22 Chmara Winter & Sroczynski feat. Ewa Prus - F ME by pets_recordings
Pets Recordings Presents: EPISODE 02


Komentarze
 • UcieX25 lipca 2012, godz. 11:22
  Cóż za perwersyjne animal porno :D
  Kawałków przesłucham po powrocie z pracy i dam edit ;)
 • ralfovski25 lipca 2012, godz. 13:04
  Od Catz'ów najlepszy według mnie:. F ME feat. Ewa Prus (TIM PARIS REMIX) a od Marcina: Viadrina - Pop Song (Adana Twins' Pop is not Dead remix).
 • DeeJay ija...25 lipca 2012, godz. 18:51
  Wydawnictwo Viadrina - Tomorrow w całości przyjmuję, z leką przewagą na remix Czubali..
  Chmara Winter & Sroczynski feat. Ewa Prus - F ME (Tim Parius Remix) moim zdaniem najlepszy z EPki z Pets Recordings.
 • Jerycho198825 lipca 2012, godz. 19:41
  Jak dla mnie najlepsze z obu wydawnictw:
  Viadrina - Pop Song (Adana Twins' Pop is not Dead remix)
  Chmara Winter & Sroczynski feat. Ewa Prus - F ME (Tim Parius remix)
  Ogólnie obie epki miód, mleko i orzeszki (przepraszam za to dość oryginalne określenie)... Osobiście nie miałbym nic przeciwko obecności Marcina tudzież Catz'n'Dogz (a najlepiej całej trójki) na Boogie Brain w Szczecinie w październiku ;)
 • Coca:ONN25 lipca 2012, godz. 20:58
  @Jerycho1988 Temat z Arminem ->"(i przepraszam jeżeli kogoś użycie tego słowa obraziło)" Temat z C'n'D ->" (przepraszam za to dość oryginalne określenie)" I jeszcze mnóstwo podobnych wypowiedzi w różnych tematach. Domagam się przeprosin z Twojej strony za nagminne używanie słowa "iż" zamiast "że" ! A tak na poważnie to wszystko gra muzykoholiku ? ;)
 • Jerycho198825 lipca 2012, godz. 22:59
  Coca:ONN dziękuję za troskę o moje zdrowie psychiczne wyrażoną w pytaniu (cytuję): "A tak na poważnie to wszystko gra muzykoholiku ?"... Bardzo mi to schlebia, jak również schlebia mi, że z takim zapałem śledzisz i interpretujesz w sposób bardzo dokładny moje wypowiedzi (mam tu na myśli czytanie tego co jest w nawiasach)... Na swoje zdrowie psychiczne się jak na razie nie uskarżam, jednak nie jestem psychologiem tudzież psychiatrą ;) Jeśli więc masz większą wiedzę w zakresie psychologii ode mnie i jeżeli wyszukujesz się jakichś chorób w moim przypadku to proszę podziel się tym ze mną, gdyż może istnieje jeszcze jakieś lekarstwo lub terapia na te dolegliwości... Jeśli jednak uważasz, iż nie ma na to żadnej medycznej tudzież alternatywnej metody to niestety po pewnym czasie pogrążając się w szaleństwie spowodowanym tą psychiczną chorobą/dolegliwością zamilknę (co pewnie wielu forumowiczy ucieszy) ;)
 • Coca:ONN25 lipca 2012, godz. 23:18
  Wygrałeś beef ! ;) Trudno nie zobaczyć Twoich komentarzy ja chciałem jedynie zażartować i zapytać czy wszystko na luzie ale takiego hardkoru się nie spodziewałem LoL Co do lekartswa to mam pomysł - dużo jointów,więcej techno i wyluzowania ? :D Pozdrawiam ;)
 • Jerycho198826 lipca 2012, godz. 00:06
  Oj tam jaki hardcore ;) Również nie traktuj moich odpowiedzi jako jakichś ripost ;) Również pozdrawiam ;)
 • UcieX26 lipca 2012, godz. 07:01
  Tak jak firmy zabiezpieczają się zaliczkami, tak Dżerycho za wszystko przeprasza, bo kiedyś chyba ktoś, coś wytknął koledze i od tamtej pory w nawiasach tak pisze w formie zabezpieczenia się :P
 • Jerycho198826 lipca 2012, godz. 10:02
  UcieX racja plus to, iż chcę unikać konfliktów, gdyż nie po to służy forum abyśmy sobie wszyscy skakali do gardeł za własne opinie - dlatego w swoich wypowiedziach z góry przepraszam ludzi, których moja opinia może urazić ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (10)
Popularne newsy
0koment.ASOT 1000 w Polsce w tym roku się nie odbędzieASOT 1000 w Polsce w tym roku się nie odbędzie14 września, godz. 11:24