Impreza Piana Party odbędzie się 6 sierpnia 2022 (Sobota), w klubie Heaven Bełchatów. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Piana Party

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Piana Party

6 sierpnia 2022, Heaven Bełchatów, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
TEGO JESZCZE NIE BYŁO! Już dziś możemy Was oficjalnie zaprosić w pierwszą sobotę sierpnia czyli 6/08 na turbo imprezę - PIANA PARTY w Waszym ulubionym klubie HEAVEN BEŁCHATÓW!
Dni wolne zaczęły się całkiem niedawno i po szybkim namyśle doszliśmy do wniosku, że nie będziecie się mieli gdzie bawić na PÓŁMETEK WAKACJI! Zapraszamy Was na najbardziej MOKRĄ IMPREZĘ! Tym razem przekraczamy wszelkie granice, poza doskonałą muzyką, zwariowanymi atrakcjami, gadżetami i najgorętszą atmosferą, wisienką na torcie będą setki, a może nawet tysiące litrów PIANY, prosto z najlepszej w Polsce wytwornicy! ???? Jak wygląda PIANA PARTY? Sprawdźcie koniecznie te filmiki !!
https://youtu.be/NoW1vlTz47k
https://youtu.be/J493iFaWyz4
Mokre podkoszulki i prawdziwie wakacyjny klimat to coś, na co możecie liczyć przychodząc do nas. Dodatkowo, nasze piękne hostessy będą rozdawały Wam hawajskie girlandy, dmuchane piłki i inne plażowe gadżety!
PIANA PARTY,
HAWAJSKIE GIRLANDY,
DMUCHANE PIŁKI,
PLAŻOWE GADŻETY,
FOTORELACJA,
PRZYJDŹ, SPRAWDŹ i PRZEKONAJ SIĘ SAM!
___________________________________________
 PIANA PARTY - PÓŁMETEK WAKACJI W NIEBIE!
Heaven Bełchatów, ul. Przemysłowa 12B
Sobota - 6/08/2022 - start 21:00
Wstęp 16+ (od rocznika 2006)
___________________________________________
SZUKAMY PROMOTORÓW! Dołącz do najbardziej imprezowej ekipy w Polsce! Oferujemy wysokie prowizje i dodatkowe profity ze współpracy z nami! Masz dużo znajomych a dobra zabawa nie jest Ci obca? Napisz do nas na @Heaven Events, zostaw swój numer telefonu i nazwę szkoły a skontaktujemy się z Tobą! 
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)