Impreza Piątek 13-Ego Intugracja Kół Naukowych Ug 2018 Ygrek odbędzie się 13 kwietnia 2018 (Piątek), w klubie Ygrek Gdańsk. Start imprezy: godz. 19:00. .
0 Piątek 13-Ego Intugracja Kół Naukowych Ug 2018  Ygrek

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Piątek 13-Ego Intugracja Kół Naukowych Ug 2018 Ygrek

13 kwietnia 2018, Ygrek Gdańsk, start: 19:00

Zagrają na imprezie:
Piątek pełen pecha, zamieniamy na dzień dobrej zabawy i niepohamowanej beztroski ??

I choć niektórzy mówią, że trzynastego lepiej nie wychodzić z domu, my mamy zamiar wyciągnąć Was na niezapomnianą imprezę ?

Tylko z nami poznasz nowych znajomych ??, zdobędziesz nagrody, grając w planszówki ??, a do tego najesz się i napijesz w doborowym towarzystwie ????

Inspiar zapraszam wszystkie koła naukowe na wielką IntUGracje! ??
Nie ważne czy koło, do którego należysz, zajmuje się tematami związanymi z psychologią, biologią, polityką czy matematyką, wszyscy są mile widziani ??

A może nie należysz do żadnego koła, a mimo to chcesz się przyłączyć? Nie ma sprawy! Zabieraj znajomych i bawcie się razem z nami ??

Jedyne czego oczekujemy to ubranie najbardziej kolorowych i wiosennych kreacji, jakie macie w szafie i dobrych humorów ??

Nie dajcie nam na siebie czekać!
Do zobaczenia w Ygreku! ????

Wydarzenie organizowane jest przez Inspiar – studenckie koło PR-owe, działające na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Po więcej informacji zapraszamy na naszego Facebooka: https://www.facebook.com/Inspiar/
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)