Po niemal pół roku od pierwszej zapowiedzi mamy wreszcie okazję usłyszeć piąty studyjny album amerykańskiego duetu The Chainsmokers. Sprawdźcie „So Far So Good”! 0 UserComments

Piątek trzynastego szczęśliwym dniem dla fanów The Chainsmokers. Nowy album już dostępny

Artykuł dodano: 13 maja, godz. 11:02
Odsłony: 227x
Po niemal pół roku od pierwszej zapowiedzi mamy wreszcie okazję usłyszeć piąty studyjny album amerykańskiego duetu The Chainsmokers. Sprawdźcie So Far So Good!


Styl duetu przepisem na sukces

Trzeba przyznać, że styl The Chainsmokers idealnie odnajduje się w formie krążka, a utrzymując swój styl w bardzo popowych klimatach, utwory duetu nieustannie spotykają się z bardzo szerokim odbiorem.

Przeczytaj także: Amerykański duet The Chainsmokers wystąpi tego lata w Polsce

Ich ostatni album, World War Joy, zebrał w sobie łącznie 11 platynowych płyt, przy czym ich liczba stale się zwiększa, a patrząc na to, jaki klimat prezentuje So Far So Good, kwestią czasu jest wzniesienie się utworów na wyżyny list przebojów!

So Far So Good w pełnej okazałości

Cały krążek utrzymany jest w dość emocjonalnym stylu, a w każdym kawałku, jak mówią artyści, zawarta jest inna historia i rzeczywiście możemy to odczuć. Zaczynając od Riptide, artyści, zainspirowani wcześniejszą aranżacją Closer, postanowili nieco do niego nawiązać i możemy w nim usłyszeć niezwykle lekkie akordy, których brzmienie przewija się przez cały album. Maradona nawiązuje do różnego rodzaju uzależnień, z jakimi artyści muszą się spotykać i jak wiele im to stara się odebrać. W drugim refrenie perkusja zmienia się na tę znaną i lubianą przez fanów DnB. 

High, Something Different i Testing podzielają między sobą klasyczną trapową perkusję, chociaż klimat pomiędzy nimi jest bardzo zróżnicowany. If You're Serious przenosi nas w świat pięknych chórków i zainspirowanych klimatem retro brzmień, które w wykonaniu The Chainsmokers brzmią nadzwyczaj dobrze. Cyanide spośród całego krążka wyróżnia się wprawiającym w zachwyt tekstem i niezwykłą atmosferą, która w bardzo udany sposób podkreśla historię kawałka. 
You kiss me on some cyanide
It kills me, you’ll feel different when we’re eye to eye 
Listen, I don’t wanna be your alibi 
You feel too much, so miss me on your ride tonight
W albumie nie zabrakło również akustycznego akcentu, którym jest utwór In To Deep, który końcowo jednak zaprasza nas do nieco innego świata, urozmaicając kawałek bardzo tajemniczym zakończeniem. Cały krążek jest swego rodzaju przesłaniem miłosnym, którego emocje artyści postanowili umieścić w albumie. Wyszło im to nadzwyczaj dobrze, a LP So Far So Good.

Posłuchaj najnowszego albumu The Chainsmokers, So Far So Good

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)