Impreza Pierwsze Urodziny Black Horse Club 20102012 odbędzie się 20 października 2012 (Sobota), w klubie Black Horse Kielce. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Pierwsze Urodziny Black Horse Club 20102012

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Pierwsze Urodziny Black Horse Club 20102012

20 października 2012, Black Horse Kielce, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
W sobotę 20 października w BHC zaprasza wszystkich klubowiczów na nieziemsko gorący event, podczas którego będziemy celebrować 1 Urodzin Klubu. Atmosfera pomimo jesiennej szarości wypełni Wasze imprezowe dusze cała tęczą emocji i szaleństwa dzięki oszałamiającej ilości atrakcji, które specjalnie na ten nietuzinkowy event przygotowali właściciele i załoga BHC. Panie tego wieczoru wejdą do klubu absolutnie za free a na wszystkich będą czekać na barze liczne promocje na egzotyczne drinki.
Black Horse przygotował specjalnie dla wszystkich klubowiczów mega ofertę wspólnego szaleństwa. Wspaniała atmosfera, najlepsza muza, kosmiczne promocje na barze, pokazy barmańskiego free style’u i krakowscy, niezwykle widowiskowi i oryginalnie ucharakteryzowani mimowie zaspokoją Wasze żądze zabawy w sposób wyjątkowy. Zapraszamy wszystkich, którzy potrafią się pięknie bawić w dobrym stylu, wszystkich naładowanych pozytywną energią. Będzie to najgorętsza impreza w Kielcach, podczas której będą się dziać rzeczy niebywałe. Na dance floor’ze rozgrzany do czerwoności tłum będzie falować w rytmach najnowszych klubowych hitów do kresu wytrzymałości, wytwarzając atomową energię mogącą porwać do tańca każdego sztywniaka. A to wszystko za sprawą rezydenta klubu dja Claystreer’a występującego w duecie z saksofonistą Homikiem w klubowym live show. Energetyczny i niezwykle widowiskowy duet spowoduje eksplozję waszego szaleństwa. W kulminacyjnym momencie w prawdziwą ekstazę wprowadzą Was dźwięki saksofonu, za sprawą gwiazdy wieczory - Homika, mistrza klubowych live act’ów, który specjalnie z W-wy przybędzie na ten urodzinowy event. Euforyczny dźwięk saksofonu, doskonale wpasowany w klubowy beat przeniosą Was do muzycznego raju !!! Oj będzie się działo !!!
Kolejną atrakcją wieczoru będą nieziemsko ucharakteryzowani mimowie, którzy swoimi minami i pozami będą Was doprowadzać do wybuchu wulkanu śmiechu i dobrego humoru. Będzie można oczywiście zrobić sobie z nimi fotkę, która na zawsze będzie pamiątką cudownych urodzinowych przeżyć.
O godzinie 00:00 na dancefloor wjedzie ogromny tort z racami i świeczkami a chwilę później wystrzelą korki od szampanów i Wszyscy zaśpiewamy gromkie Sto Lat !!!
Ukoronowaniem wieczoru będzie bardzo widowiskowy pokaz barmańskiego free style’u w wykonaniu Łukasza „Młyna” Młynarskiego, mistrza sztuki barmańskiej. Gwarantujemy, że fruwające w powietrzu butelki i akrobacje w trakcie przygotowywania koktajli, wywołają burze oklasków i wprawią Was w zachwyt. Szczęśliwcy otrzymają do skosztowania drinki przygotowane podczas pokazu. Punktem kulminacyjnym będzie efektowna żonglerka płonącymi butelkami.
Bar będzie trzeszczeć od naporu gości, z których każdy będzie chciał skorzystać z mega promocji, które będą nieprzewidywalne i szalone a wszystko to za sprawą naszych barmanów - czarodziejów.
Zaufajcie intuicji i wpadajcie na 1 Urodzinki BHC. Naprawdę warto, gdyż będzie to event nietuzinkowy, nasycony mnóstwem atrakcji najwyższych lotów!
Ekskluzywny klub, doborowe towarzystwo, wykwintne trunki, mega promocje, mnóstwo atrakcji, ocean najbardziej wyszukanych klubowych klimatów – czego można chcieć więcej?
To będzie najgorętsza impreza października w Kielcach, na której oczywiście nie może Was zabraknąć !!! Wszyscy bawimy się do białego rana !!! Gwarantujemy prawdziwe szaleństwo ! Za niedzielnego kaca z góry przepraszamy !


Black Horse Club to miejsce dla wymagających ludzi, którzy chcą spędzić czas na dobrej zabawie w komfortowych warunkach.

Dla wszystkich posiadających rezerwację loży
butelka szampana absolutnie za FREE !!!
Rezerwacje +48 795 540 490

BLACK HORSE CLUB
ul. Sienkiewicza 78 25-501 Kielce
+48 795 540 490 tel/fax: 41 343 34 53
email: biuro@blackhorseclub.pl
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)