Kiedyś musiał nadejść ten dzień – kontrowersyjna funkcja SYNC, dzięki której sprzęt za nas zbituje dwa numery, jak dotąd dostępna była tylko w komputerowych programach miksujących. 53 UserComments

Pierwszy CDJ z WI-FI i funkcją SYNC!

Artykuł dodano: 6 września 2012, godz. 21:51
Odsłony: 22836x
Kiedyś musiał nadejść ten dzień – kontrowersyjna funkcja SYNC, dzięki której sprzęt za nas zbituje dwa numery, jak dotąd dostępna była tylko w komputerowych programach miksujących. Pioneer proponuje nam więc niejako rewolucję – od teraz będzie można z tej funkcji korzystać grając z odtwarzacza CD! Cena – ponad 7 tysięcy złotych.
Nowy Pioneer CDJ 2000 Nexus ma też kilka innych nowych funkcji (np. jest to Pierwszy na rynku player umożliwiający mixowanie utworow znajdujących się na urządzeniach mobilnych smartfon i tablet poprzez Wi-Fi/USB), ale nie zmienia to faktu, że to SYNC wzbudzi na świecie najwięcej emocji. Pojawił się już wcześniej w podwójnym plejerze CMX 3000, ale wtedy nie wzbudził takiej sensacji, może dlatego, że nie dotyczył standardowego, pojedynczego CDJ-a, tylko podwójnego zestawu.

Co o tym sądzicie? Czeka nas kolejny wysyp „didżejów z ulicy?”.Pozwolę sobie tu zacytować słowa producenta i DJ-a Scibiego z duetu Loui & Scibi, który na swoim profilu fejsbukowym napisał: „Heh, nowy CDJ2000 ma sync i co? I nic (...), zamiast grać kolejne remixy Rihanny wyróżniajcie się muzyką i traktujcie technikę jako swojego przyjaciela, a nie wroga!”.

Pioneer New CDJ-2000nexus with Eats Everything performance
Komentarze
 • DJ Bacu25 września 2012, godz. 15:14
  Tak działa, jak by ktoś chciał żeby sync działało od razu po ściągnięciu mp3 z neta to tylko Stanton SCS.4DJ
 • DJ Złoty25 września 2012, godz. 17:34
  Więc po co to komu jak w T2 Pro mam to samo? :]
 • DJ Bacu25 września 2012, godz. 18:59
  żeby lapka nie podłączać a mieć to samo co w zestawie laptop plus kontroler
 • DJ Złoty30 września 2012, godz. 13:42
  Lapek "po drodze" i tak będzie potrzebny...
 • moharp19 października 2012, godz. 12:14
  Przypomina to mi trochę, polemikę na temat dostępu do zawodów prawniczych. Argumenty starych są podobnej treści. Wszystko weryfikuje klient, a w tym przypadku słuchacz. Bądzie lepsi nikt młody was nie ruszy.
 • c-tite29 października 2012, godz. 18:48
  efekty i wbudowane sample:

  Pioneer XDJ-Aero FX and Built-In Samples by C-Tite
 • BTL6 listopada 2012, godz. 09:42
  Nie chce mi się czytać całości, ale:

  lucas_bertone - Jak byś postawił w lokalach gramofony to w 90% DJ nie wiedzieli by co mają zrobić i nie było by imprezy...
  PeterskiPeterski - Grasz z CD i masz przyjemność grania z analogów?

  Takie czasy mamy - jak na imprezie nie ma laptopa to sie gamonie pytają skąd gra ta muzyka....
 • djxtc28 kwietnia 2014, godz. 02:30
  Ok teoretycy, przeciwnicy, boidupy, specjalisci, pesymisci, ignoranci i entuzjasci. Jakie narzedzia by nie powstaly to jedynie umiejetnosci wykorzystania posiadanego sprzetu beda gwarantowaly sukces i spelnienie. Tak zawsze bylo i zawsze bedzie. Stick with what you got.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (53)