Nie po raz pierwszy zauważamy (i zapewne nie po raz ostatni), że polscy artyści wciąż bardzo rzadko są proszeni o zmiksowanie kompilacji dla większych, bardziej znaczących światowych labeli. 6 UserComments

Płyta tygodnia: Catz N’ Dogz!

Artykuł dodano: 1 października 2012, godz. 10:20
Odsłony: 7744x
Nie po raz pierwszy zauważamy (i zapewne nie po raz ostatni), że polscy artyści wciąż bardzo rzadko są proszeni o zmiksowanie kompilacji dla większych, bardziej znaczących światowych labeli. Ten rok pod tym względem prezentuje się całkiem nieźle – wcześniej pół składanki zmiksował dla Anjunabeats Nitrous Oxide, teraz w nasze ręce i w nasze uszy wpada miks stworzony przez Catz N’ Dogz dla wytwórni Get Physical.
Przypomnijmy, to label należący do M.A.N.D.Y., Booka Shade i DJ-a T. Dotychczas kompilacje z serii „Body Language” miksowali m.in. Junior Boys, Dixon, Modeselektor i kilka innych bardzo ciekawych postaci, łącznie było dotąd ich jedenaście. Najpierw zasłużone gratulacje dla polskiego duetu za to, że w ogóle dostał zaproszenie do tak zacnego grona, a teraz zabieramy się za słuchanie.Pierwsze wrażenie – sporo muzycznych odkryć, dużo nieznanych szerzej wykonawców i bardzo oryginalne brzmienia. Mocno głęboka podróż po różnych odcieniach deep house’u, który jest tutaj nad wyraz deepowy i wciągający. Początek wręcz niesamowity, później zdarzają się też bardziej stricte parkietowe momenty, ale ogólnie rzecz biorąc słychać wyraźnie, że panowie potraktowali wyzwanie bardzo poważnie (z tworzeniem specjalnych wersji numerów na tę okazję włącznie).

Na szczęście słychać też mocno to, z czego Catz N’ Dogz są znani i czym się wyróżniają w housowym świecie – muzyczną erudycję, szerokie spektrum brzmieniowych zainteresowań, odwagę i specyficzne poczucie humoru, finezję i wyobraźnię… i kilka innych cech, które w sumie tworzą z nich gości po prostu nie do podrobienia! Strasznie miło się słucha tej kompilacji, polecamy!

ODSŁUCH FRAGMENTÓW:

http://www.beatport.com/release/catz-n-dogz-presents-body-language-volume-12/969361

Komentarze
 • Piaggia1 października 2012, godz. 09:11
  Kompilacja jak najbardziej na plus
 • DeeJay ija...1 października 2012, godz. 13:57
  Na Kotach i Psach trudno się zawieść...
 • ANDY1 października 2012, godz. 14:36
  Po odsłuchaniu fragmentów, stwierdzam iż jest mega płytka !
 • Jerycho19882 października 2012, godz. 12:22
  Co za kompilacja ;) Widać, że chłopaki robili ją z głową ;) Brawo ;)
 • Dylan1123 października 2012, godz. 18:42
  Mega wypas !!!!!!
 • Didek15 listopada 2012, godz. 22:08
  Ostatnio często słucham tej kompilacji, podoba mi się :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (6)