Nero, Delta Heavy, Rudimental, Noisia, Feed Me, Flux Pavilion, Dillon Francis, Gemini, Forreign Beggars, Camo & Krooked, Kill The Noise, Sub Focus, Datsik czy Adam F to postaci, o których słyszeli... 5 UserComments

Płyta tygodnia: UKF Bass Culture 2!

Artykuł dodano: 21 września 2012, godz. 12:34
Odsłony: 4202x
Nero, Doctor P, Delta Heavy, Rudimental, Noisia, Feed Me, Flux Pavilion, Dillon Francis, Gemini, Forreign Beggars, Camo & Krooked, Kill The Noise, Sub Focus, Datsik czy Adam F to postaci, o których słyszeli nawet ci, którzy na co dzień nie są fanami dubstepu czy drum and bassu.
Jest tu jeszcze – nawet dwukrotnie – polski producent Xilent. Niezwykła instytucja połamanych dźwięków czyli UKF prezentuje drugą część kompilacji „Bass Culture” i z pomocą podwójnego wydawnictwa zawierającego 39 numerów wyjaśnia wszystkim laikom, jak brzmi dziś muzyka na styku drumów, dubstepów, drumstepów, electro-house'u, moombathonu i kilku innych, mniej rozpowszechnionych podgatunków, które połączone w jedną zakręconą stylistykę robią dziś na świecie furorę.Rzecz jasna w przypadku kompilacji takich gabarytów, trudno mówić o równym poziomie, ale jako rzecz dokumentująca dzisiejsze trendy w połamanej muzie „UKF Bass Culture 2” sprawdza się bardzo dobrze. Świetny prezent dla kogoś, kto wymienionych na wstępie artystów jeszcze nie poznał, tego typu brzmienia jakimś cudem go ominęły.

Wiele wyjaśnia tu jeden z komentarzy na YT:

„To szalone, jak przez kilka ostatnich lat UKF przeistoczyło się z mało znanego kanału na Youtubie, oglądanego przez garstkę zapaleńców w kanał obejrzany przez ponad miliard osób, organizujący własne eventy, wydający płyty, sprzedający spore tysiące czy nawet miliony egzemplarzy. Wariactwo – nie spodziewałem się tego parę lat temu, gdy kliknąłem przycisk „subscribe””...


MINIMIXY:

UKF Bass Culture 2 (Dubstep/Electro House CD1 Megamix)


UKF Bass Culture 2 (Drum & Bass CD2 Megamix)


ODSŁUCH FRAGMENTÓW:

http://www.beatport.com/release/ukf-bass-culture-2/959593
Komentarze
 • digitalusum21 września 2012, godz. 12:40
  na dysku juz od jakiegoś czasu. :) dobra pozycja...choc mogłoby się pojawić trochę więcej nowszych numerów na tej składance.
 • UcieX21 września 2012, godz. 12:45
  Kawałki spoko, tylko jak wspomniał kolega powyżej, za mało nowości, albo w ogóle premierowych kawałków.
  P.S. Ciekawe video. Osoba, która będzie chciała pracować w hucie może obejrzeć sobie ten filmik z czym się wiąże ta praca. Haha
 • mocnybas21 września 2012, godz. 12:51
  UKF włazł w straszne wiertary i zrobił się mało ambitny. Druga składanka zdecydowanie lepiej podeszła, a od UKFÓW i tak bardziej polecam Neuro Funk Grid- kanał na youtubie z najlepszymi drumowymi kawałkami.
 • Jerycho198821 września 2012, godz. 13:38
  A się zastanawiałem aktualnie czego posłuchać i ot problem się rozwiązał ;) Pamiętam zeszłoroczną kompilację od UKF i mam nadzieję, że ta będzie równie miła dla ucha jak poprzednia ;)
  Po przesłuchaniu muszę stwierdzić, że 2. płyta o wiele lepsza od pierwszej ;) Rzekłbym nawet, iż "dwójeczka" przypomina mi stary dobry szczeciński boom bar (szkoda, że już zamknięty), a mianowicie robione przez nich imprezy drum & bass-owe ;)
  BTW Odnośnie Netsky-ego (obecnego na tej kompilacji) w nowym laif-ie jest nawet ciekawy wywiad z nim, krótki jednakże treściwy ;)
 • k321 września 2012, godz. 14:30
  hmmm
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)