Piotr Dobrowolski, znany z prowadzenia bloga 'Z Dobrej Woli', przygotował dla Was pierwszy artykuł, przedstawiający ciekawe muzyczne propozycje do Polskiej Listy FTB.pl. 7 UserComments

Pojedynek ZDW: Marc Lee vs. Indecent Noise

Artykuł dodano: 21 lipca 2016, godz. 09:08
Odsłony: 3920x
Witajcie! Od 191 wydań, "Polska Lista" FTB.pl promuje najlepsze rodzime produkcje. W dzisiejszym, premierowym artykule, w którym ja - Piotr Dobrowolski 'Z Dobrej Woli' - będę pokazywał Wam propozycje z naszego kraju, którym naprawdę warto dać szansę.
Artystą, który może się szczycić pierwszym numerem w mojej skromnej serii jest Marc Lee. Kryjący się pod tym aliasem Marek Lizakowski, po raz drugi (po utworze "Time") zaprosił do współpracy finalistkę niemieckiej edycji "Idola" - Angelikę Borof. "Something Inside Me" zamyka pierwszą z dwóch płyt słynnej kompilacji Rogera Shaha - "Magic Island - Music For Balearic People, Vol. 7".

W oficjalnym teledysku wystąpił m.in. Bartosz Leśko - jeden z najbardziej utalentowanych zawodników wagi średniej młodego pokolenia; wielokrotny medalista mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, a także zdobywca Pucharu Polski w MMA.

Numer świetnie wpasował się w wakacyjny klimat tegorocznej edycji wydawnictwa Rogera Shaha, również dzięki bardzo przyjemnemu wokalowi Angeliki. Natomiast sam teledysk być może zachęci Was do walki - nad własnymi słabościami lub przeciwnościami losu. Decyzja należy do Was.

Marc Lee ft. Angelika Borof - Something Inside Me ( Official Video )
Drugim numerem, któremu proponuję się przysłuchać jest nowość od dobrze Wam znanego Indecent Noise'a, czyli Aleksandra Stawiereja. Założyciel wytwórni Mental Asylum Records, po remiksach dla Soul & Senses oraz Arctic Moona, zalicza debiut swojego autorskiego singla w niezależnej (od czerwca br.) wytwórni egipskiego duetu Aly & Fila - FSOE Recordings.

"Blade Dancer" po raz pierwszy mogliśmy usłyszeliśmy w secie Egipcjan (a konkretnie Fadiego; jak dobrze wiecie, a może i nie - Aly Amr Fathalah nie uczestniczy w występach na żywo ze względu na problemy ze słuchem) podczas tegorocznego Electronic Daisy Carnival w Las Vegas. Produkcja Polaka rozkręca się z każdą sekundą, aby w kulminacji pokazać całą swoją moc. Od 22 lipca dostępny w katalogu FSOE na Beatport.

Indecent Noise - Blade Dancer (Available July 22) by FSOE Recordings


Bonus... tak po prostu, 'Z Dobrej Woli': MicroPlug - Innocence (Original Mix) [Electronic Tree]

Od czasu do czasu, bo być może nie zawsze, ale jeśli tylko nadarzy się okazja - napiszę Wam krótko o trzeciej propozycji. Dziś polecam tytułowy numer od MicroPluga z EP-ki dla Electronic Tree - "Innocence". Utwór naszego rodaka zyskał support m.in. rumuńskiej gwiazdy Coldharbour Recordings - Mr. Pita. Idealne rytmy na gorące, letnie noce!

MicroPlug - Innocence (Original Mix)


Wy również możecie pozostawiać swoje typy do Polskiej Listy, umieszczając je w komentarzu pod najnowszym wydaniem.

Serdecznie zapraszam Was na mój fanpage, na którym codziennie usłyszycie coś ciekawego ze świata muzyki elektronicznej, głównie Trance i Progressive House: http://www.facebook.com/zdobrejwolipl.
Komentarze
 • Krzysztof Grześkowia21 lipca 2016, godz. 11:13
  Indecent Noise ;)
 • Feeester21 lipca 2016, godz. 15:09
  Marc Lee !!
 • Adam Ce21 lipca 2016, godz. 13:30
  Marc Lee !! ??
 • Magdalena Jankowska21 lipca 2016, godz. 13:41
  Marc Lee ;)
 • zzukk21 lipca 2016, godz. 20:05
  Indecent Noise
 • dj_head22 lipca 2016, godz. 13:12
  Marc Lee :) mega wakacyjnie
 • Luc Deep25 lipca 2016, godz. 18:54
  Marc Lee---4/10---nie lubię takiego cukierkowego plumkania, zwłaszcza z wokalem
  Indecent Noise--- 6/10---jak na IN dość przeciętnie, chyba najsłabszy numer, który stworzył w tym roku
  MicroPlug--- 7/10---nie żeby zwalał z nóg, ale według mnie najlepszy kawałek w tym zestawie
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (7)