W dzisiejszym wydaniu czeka na Was bratobójczy pojedynek pomiędzy Marcinem Przybylskim i Damianem Misiarzem. A może jednak Wasz głos powędruje w stronę Krzysztofa Kupczakiewicza? 7 UserComments

Pojedynek ZDW: Marcin Przybylski vs. Motion Blue

Artykuł dodano: 18 sierpnia 2016, godz. 10:10
Odsłony: 2754x
Witam Was w kolejnym Pojedynku! Dziś przygotowałem dla Was niemalże bratobójczą walkę: obaj panowie znają się bardzo dobrze, na swoich kontach mają nawet wspólne produkcje. Mowa o Marcinie Przybylskim oraz Damianie Misiarzu aka Motion Blue. To właśnie ich prace stają dzisiaj w szranki o Wasze głosy do Polskiej Listy FTB.pl.
Na początek przedstawię Wam utwór, do którego już zawsze będę miał ogromny sentyment. Od pewnego czasu współpracuję z Marcinem Przybylskim, pomagając mu m.in. w wydawaniu jego produkcji. "Still Here" jest 'naszym' pierwszym sukcesem. I powiem szczerze - tak, nawet bez emocjonalnego zaangażowania w ten projekt - wybrałbym go do dzisiejszego "Pojedynku".

VAS031: Marcin Przybylski - Still Here (as played by Mark Sherry on Outburst Radio) [Avail. Aug 22] by Vasilek Records


Dlaczego? Bo takiego utworu już dawno nie słyszałem. Jeżeli najlepiej czujecie się przy potężnych uderzeniach techno, ten numer będzie dla Was perfekcyjny. "Still Here" pojawi się pod koniec sierpnia w Vasilek Records, wytwórni należącej do grupy Enmotion Music. Warto wspomnieć, że singiel zyskał support takich twórców jak: Mark Sherry (w audycji Outburst Radioshow 477) czy Mark Pledger (Melodik Revolution 043)!

O Wasze głosy powalczy także Damian Misiarz aka Motion Blue, który przygotował remiks utworu Seana Tyasa z ostatniego albumu "Degeneration" - "Start Over", przygotowanego we współpracy z... 15-letnią wokalistką - Cindy Zanottą! Interpretacja Damiana bardzo mocno wyróżniała się wśród konkursowych zgłoszeń, zaskakując głębokimi, progresywnymi dźwiękami rodem z produkcji Solid Stone'a. 

Sean Tyas Feat. Cindy Zanotta - Start Over(MotionBlue Remix)Free by Motion Blue


Remix contest nie zakończył się zwycięstwem Motion Blue, dlatego zdecydował się on na oddanie swojej wersji za darmo. Skorzystajcie!

Bonus... tak po prostu, 'Z Dobrej Woli': Cream - Labyrinth 23 (Original Mix)[Superordinate Music]

Miłośnikom progresywnych rytmów oraz stałym obserwatorom "Polskiej Listy" portalu FTB.pl tego artysty przedstawiać nie trzeba. Krzysztof Kupczakiewicz, znany pod pseudonimem Cream. Jego najnowszą propozycją - tym razem solową, bez udziału Krzysztofa Kotlińskiego (Deep Fog) - jest "Labirynth 23", wydany przez brytyjski label Superordinate Music.

Cream - Labirynth 23 (Original Mix) [Superordinate Music] (Preview) by CREAM


Obok oryginału, na singlu pojawiły się remiksy od: Stasa Drive'a (Ukraina) i Silindera (Irlandia). Czy taki klimat przyjmie się wśród naszych klubowiczów?

Swoje typy (również spoza mojego tekstu) możecie podawać w komentarzach (lub pod ostatnim wydaniem "Polskiej Listy": /polska-lista-194-bartosiewicz-i-motorcycle_news_99774.htm)

Serdecznie zapraszam Was na mój fanpage, na którym codziennie usłyszycie coś ciekawego ze świata muzyki elektronicznej, głównie Trance i Progressive House: http://www.facebook.com/zdobrejwolipl.
Komentarze
 • Matt Correl18 sierpnia 2016, godz. 12:28
  Lejcie się buaha ide po prażynki mniam :)
 • Maciej Melaniuk18 sierpnia 2016, godz. 12:15
  Przybylski wygra bo ma wiecej "lajkow" na fp ;)
 • Damian Misiarz18 sierpnia 2016, godz. 15:23
  My sobie damy w płuco z Przybylskim hahah :P:P
 • Marcin Przybylski18 sierpnia 2016, godz. 21:46
  Damian, chciałbym dać Ci lajka za to, lecz brakuje takiej opcji Hahaha xd
 • Iga Em18 sierpnia 2016, godz. 21:50
  Marcin!
 • Mateusz Dec18 sierpnia 2016, godz. 22:03
  Tylko Marcin Przybylski!!!!!
 • Sabri Nka18 sierpnia 2016, godz. 23:24
  Marcin Przybylski nr1 <3 !
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (7)