Piotr Dobrowolski (Z Dobrej Woli) pyta: numer z supportem Cosmic Gate czy najnowsze dzieło pierwszego polskiego remiksera Armina van Buurena? A może kompozycja w kolorze blond? Decyzja należy do Was! 3 UserComments

Pojedynek ZDW: Matt Eray vs. Paul Miller & Angel Falls

Artykuł dodano: 26 lipca 2016, godz. 12:30
Odsłony: 3209x
Witam Was serdecznie w mojej drugiej muzycznej konfrontacji. Przedstawione przeze mnie utwory mogą porządnie namieszać w Polskiej Liście. Równie dobrze mogą wcale do niej nie trafić. Mimo wszystko - na pewno warto poświęcić czas na ich wysłuchanie. Moje dzisiejsze typy to produkcje artystów, którzy zdążyli odcisnąć swoją obecność na międzynarodowym rynku muzycznym.Lewy narożnik należy dziś do Mateusza Szadziuna, znanego pod pseudonimem Matt Eray. Polak wydawał już utwory w Black Hole Recordings (m.in. w sub-labelu Seana Tyasa - Tytanium Recordings), Alter Ego Records czy Monster Tunes.
W innej, równie solidnej wytwórni, czyli Mondo Records (założonym w 2000 roku przez Darrena Tate'a), Mateusz regularnie prezentuje swoje prace od początku 2012 roku. Jego najnowszą propozycją pod sztandarem brytyjskiej firmy jest numer "Guava", stworzony pod aliasem Sunspectre.

Matt Eray pres. Sunspectre - Guava [Mondo Records]


Niezwykle przyjemny, progresywny, z melodią idealnie wpasowującą się w słoneczną atmosferę wakacji. Jeszcze przed oficjalną premierą, "Guava" zyskała support legendarnego niemieckiego duetu Cosmic Gate w 120. epizodzie audycji "Wake Your Mind Radio".

Na przeciwko Mateusza staje męsko-damski duet. Paul Miller, jeden z najbardziej znanych polskich twórców (głównie uplifting Trance), pierwszy oficjalny remikser Armina van Buurena z naszego kraju (dzięki interpretacji "Imagine" z 2009 roku). Paweł Meller do współpracy zaprosił chyba najbardziej zapracowaną wokalistkę i autorkę tekstów w Polsce (jeśli nie na świecie) - Agnieszkę Wasilewską aka Angel Falls.

Paul Miller feat. Angel Falls - Trust Me (Original Mix)


Ich dzieło "Trust Me", wraz z wersją instrumentalną oraz remiksami Tomaca (Alexandre'a Nadeau z Kanady) i Mike'a Squillo (Stany Zjednoczone) został wydany przez chyba najbardziej znany trance'owy label z Czech - Trance All-Stars Records. Jeśli uwielbiacie solidne upliftingowe brzmienia, połączone z przepięknym, kobiecym wokalem (śpiewającym sensowny tekst!), serdecznie polecam Wam wydawnictwo Pawła i Agnieszki. Jeśli Wam się podoba, dajcie znać w komentarzach.

Bonus... tak po prostu, 'Z Dobrej Woli': Mati - Blondie (Club Mix)

Mati - Blondie (Club mix) by Mati


Gdzie dwóch się bije, tam trzeci... może skorzystać. Tak się złożyło, że po raz kolejny do tej rubryki trafia kawałek polskiego artysty dla rodzimej wytwórni. Mateusz Fabiszak aka Mati - producent, performer oraz... biegacz - zaprezentował w Adriatica Records swój najnowszy utwór, pt. "Blondie". Dynamiczny, progresywny klimat, z wpadającymi w ucho synthami. Naprawdę warto przesłuchać!

A czy Ty już zdecydowałeś? Jeśli tak, napisz w komentarzu swojego faworyta i wesprzyj go pod ostatnim wydaniem "Polskiej Listy". W tym temacie czekam również na Wasze muzyczne propozycje. Być może któraś z nich trafi do kolejnego "Pojedynku ZDW".

Serdecznie zapraszam Was na mój fanpage, na którym codziennie usłyszycie coś ciekawego ze świata muzyki elektronicznej, głównie Trance i Progressive House: http://www.facebook.com/zdobrejwolipl.
Komentarze
  • Matt Correl26 lipca 2016, godz. 11:59
    Miller i Mati z przewagą na Pawła. To pierwsze do baru pod soczek i bez wiekszych emocji. Bez urazy.
  • E.F.G.27 lipca 2016, godz. 01:23
    numer Paula Millera z Angel Falls ma mój głos!
  • Paweł Krenz27 lipca 2016, godz. 04:10
    Pytanie który wydawał częściej? Ostatnio troszkę było cicho o Millerze i znów dał o sobie znać w tym czasie za to Eray wydał parę ciekawych perełek
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)