Impreza Pokaz Filmu Twój Vincent Z Okazji Dnia Babci I Dziadka odbędzie się 23 stycznia 2018 (Wtorek), w klubie Wrocław Wrocław. Start imprezy: godz. 17:00. .
0 Pokaz Filmu Twój Vincent Z Okazji Dnia Babci I Dziadka

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Pokaz Filmu Twój Vincent Z Okazji Dnia Babci I Dziadka

23 stycznia 2018, Wrocław Wrocław, start: 17:00

Zagrają na imprezie:
Dzień Babci i Dziadka z filmem „Twój Vincent”
Wrocławskie Centrum Seniora, Centrum Technologii Audiowizualnych oraz Biuro Promocji Miasta i Turystyki serdecznie zapraszają seniorów wraz z wnuczętami (od 12 lat) na specjalny pokaz filmu „Twój Vincent”, który realizowany był m.in. we Wrocławiu.
Ta malarska animacja zdobyła rzesze fanów, przypadła do gustu krytykom i otrzymała szereg nagród i wyróżnień m.in. Europejską Nagrodę Filmową dla najlepszego filmu animowanego. Teraz przed twórcami kolejne emocje – ogłoszenie nominacji do Oscarów, które odbędzie się 23 stycznia 2018 roku.
Właśnie tego dnia z okazji Dnia Babci i Dziadka w Studiu im. Zbyszka Cybulskiego w Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA (ul. Wystawowa 1) o godzinie 17.00 odbędzie się seans filmowy, podczas którego wyświetlony zostanie film „Twój Vincent”. Przed filmem organizatorzy zapraszają na zwiedzanie CeTA (o godzinie 16.30 I grupa, o 16.45 II grupa). Na to wydarzenie obowiązują zapisy pod: numerem telefonu +48 717 72 49 40, adresem email: eiwanska5@gmail.com lub osobiście we Wrocławskim Centrum Seniora w punkcie informacyjnym (pl. Dominikański 6). Po seansie w holu CeTA będzie można obejrzeć wystawę obrazów, które powstały przy produkcji filmu.
Bezpłatne wejściówki na film będą dystrybuowane w punkcie informacyjnym Wrocławskiego Centrum Seniora. Jedna osoba może odebrać dwie wejściówki.
Serdecznie zapraszamy!
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)