Różnie się mówi o tym labelu, ale nie da się ukryć, że podobnie jak choćby Armada, w ostatnich sezonach awansował do czołówki tych najpopularniejszych. We wczorajszej sondzie o najlepszych... 25 UserComments

Polacy w Spinnin' Records!

Artykuł dodano: 18 września 2012, godz. 11:47
Odsłony: 10627x
Różnie się mówi o tym labelu, ale nie da się ukryć, że podobnie jak choćby Armada, w ostatnich sezonach awansował do czołówki tych najpopularniejszych. We wczorajszej sondzie o najlepszych wytwórniach na świecie również wielu z Was wymieniało tę markę...


Powinno nas i Was zatem ucieszyć, że już na początku października w Spinnin' Records ukaże się numer stworzony przez dwóch Polaków – obaj wcześniej wydawali w innych labelach. Skytech jak dotąd był stałym członkiem katalogu Colharbour (szef wytwórni Markus Schulz pierwszy rozpowszechnił poniższy kawałek, grając go podczas Global Gathering UK), a Fafaq dotychczas wydawał w High Contrast Recordings.Z tego co wiemy panowie już wcześniej ze sobą współpracowali, ale teraz po raz pierwszy łączą swoje siły oficjalnie, a owocem tego jest big roomowy banger pod tytułem „International Language”, który ma szansę na spory sukces, bo zawiera wszystkie potrzebne dziś składniki, a w dodatku posiada motyw wyróżniający go od innych podobnych produkcji. Nie szukajcie tu głębi czy klimatu, chłopakom chodziło o parkietową bombę i to się udało – jest energia, jest dużo energii, chyba się zgodzicie?

Skytech vs Fafaq - International Language (Available October 8)


Skytech vs Fafaq - International Language (Markus Schulz - Global Gathering Uk 2012 Track 08)
Komentarze
 • artinho19 września 2012, godz. 12:59
  Chłopaki jeśli chodzi o sety djskie jak i produkcje to dają sobie radę.

  Może nie ma i duszy ten numer, ale jakoś nie ubolewam nad tym. Czekam na full release jak zawsze i ocena wtedy będzie ;) ale skoro Markus już na ponad 3 miechy przed premierą, nie może się doczekać i niezmasterowaną wersję na Globalu, to chyba dobrze świadczy. Mam nadzieję, że zdobędą chłopaki rozgłos większy dzięki tej produkcji.
  <br>@observer- Jam komuś opierdalasz dupę, to napisz przynajmniej o co Ci chodzi. Ja mam całkiem inne informacje dotyczące Fafaq'a, ale co jakiś czas zawsze jakiś postrzeleniec wyskoczy z głupotami. Napisz może coś więcej by umocnić swoją z dupy wziętą hipotezę... a wiadomo? może to ja nie mam racji :)?
 • MhoMuse19 września 2012, godz. 15:10
  Od zawsze sie zastanawiam, czy takie chłopaczki potrafią sami zrobic tak dobrze brzmiące numery...dopracowane....Czy to czasem nie robota kogos innego za kase...Moze by wreszcie ktos zrobil taka serie jak robi Future Music...Chetnie bym posłuchal jakie maja patenty na takie numery......

  Kiedys bodajże cos mialo takiego byc ale widze ze pomysł umarł..zreszta jak zwykle....
  Teraz to polowa artów to sondy i kopie wiadomosci z innych zagranicznych portali
 • artinho19 września 2012, godz. 15:33
  Ja jestem pewien na 100%, że tak jak Skytech tak i Fafaq robią sami numery. Trzeba też pamiętać o tym, że w Polsce mamy specjaliste od masteringu, z którego usług korzystają również zagraniczne gwiazdy. ;)

  MhoMuse, Robert M próbował zrobić hita kiedyś, pokazywał jak to się robi ;)
 • Axel.19 września 2012, godz. 16:11
  MhoMuse taka seria jak w Future Music jest niemożliwa gdyż większość w PL jedzie na warez-owych programach i raczej nie pokarze na czym robi by nie było potem dymu....
 • MhoMuse19 września 2012, godz. 17:13
  Axel,
  Avicii tam się nie krępował :)
 • Axel.19 września 2012, godz. 17:46
  Ale Avici ma kasę i prawników , a i tak jaki skandal był :)
 • observer-20 września 2012, godz. 09:26
  artinho - gdybym nie wiedział to bym się tym nie przejmował, wiem to wyrzucam to z siebie. Tak jak Robert M tak Fafaq nie przyzna się do tego że muzę robi mu kto inny. A myślisz że dlaczego tak się uczepił Skytecha??
 • artinho20 września 2012, godz. 15:02
  No trochę kolego głupotą jest wrzucać Roberta M do jednego grona z Fafaqiem. Bo tak samo jak Ty wiesz, tak samo ja wiem i widzę, że nie dojdziemy do porozumienia ;)

  Robert M w zasadzie przyznał się, że kupuje na zachodzie numery albo vocale. Fafaq je robi sam. Taka różnica mała :)
 • observer-20 września 2012, godz. 15:57
  A więc żyj z tym przekonaniem.
 • mizio28521 września 2012, godz. 19:48
  daje rade;d
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (25)