Pewnie większość z was kojarzy Damiana Karsznie, który jest odpowiedzialny za teledyski Martina Garrixa, ale czy wiecie kim jest Szymon Hajducki i jakim cudem trafił do Spinnin' Records? 0 UserComments

Polak nagrał teledysk dla gwiazd Spinnin' Records

Artykuł dodano: 28 listopada 2021, godz. 01:53
Odsłony: 781x
Pewnie większość z was kojarzy Damiana Karsznie, który jest odpowiedzialny za teledyski Martina Garrixa, ale czy wiecie kim jest Szymon Hajducki i jakim cudem trafił na salony największej holenderskiej wytwórni? Sprawdźmy to!


Rodak nagrywa dla Holendrów

Najnowsza produkcja Szymona to teledysk dla niderlandzkiego duo Bougenvilla, którzy wraz z TMW stworzyli utwór pt. Wild Ones. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że Panowie z Holandii to starzy wyjadacze w wytwórni Spinnin', ponieważ wydali już tam ponad 10 tracków w tym collab z dobrze nam znanym brytyjskim producentem Curbi'm. Ich bardzo przyjemny, future house,owy styl zyskał uznanie takich DJ-ów jak Afrojack, Timmy Trumpet czy Martin Garrix.
Kolaboracja duetu z TMW to nic innego jak kolejny, fajnie brzmiący track w ich szeroko znanym brzmieniu. Miejmy nadzieję, że Holendrzy nie zmienią nagle swojego stylu, bo sprawdzał się on na wielu festiwalach.

Bougenvilla & TMW - Wild Ones, posłuchaj


Jak Polak spisał się podczas filmowania?

W najnowszej produkcji Szymona możemy zobaczyć ujęcia z holenderskiej wyspy Bonaire, ktora stanowi część Małych Antyli. W czasie teledysku pojawiają się ujęcia z różnych części wyspy. Jednak nie były to tylko zdjęcia na zewnątrz. Ukazano też migawki z klubu. Jak spisał się nasz Rodak? Sprawdźcie sami!

Kolejne produkcje Polaka

Szymon stworzył również teledysk dla wytwórni Dirty Workz, która znana jest z wydawania tracków w gatunku hardstyle takich gwiazd jak np. duet Sub Zero Project. Nasz rodak nagrywał ujęcia dla holenderskiej piosenkarki GLDY LX oraz DJ-a o pseudonimie Teknoclash do utworu Who's Back. Miejmy nadzieje, że Polak będzie miał w przyszłości więcej klientów i ujrzymy go jako producenta teledysków dla DJ-ów z górnej półki.

GLDY LX & Teknoclash - Who's Back, obejrzyj teledysk


Sprawdź także

Ponad 20% muzyków zamierza zmienić zawód? Najnowsze szokujące badania
Z basu do house'u. Acraze dzieli się z nami historią swojej przemiany

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)