Wiele razy pisaliśmy o poczynaniach 2shera. Dziś przyjrzymy się powrotowi jego wytwórni - Phatbull Records. Co dla słuchaczy przygotowała wytwórnia Wojciecha Tuszyńskiego? 4 UserComments

Polska wytwórnia spod znaku Byka - 2sher i jego Phatbull!

Artykuł dodano: 3 października 2017, godz. 13:05
Odsłony: 2806x
W kwietniu 2014 roku rozpoczęła się jedna z najważniejszych przygód Wojciecha Tuszyńskiego, dobrze znanego Wam pod pseudonimem 2sher. Dziś jego głównym celem jest uczynienie z Phatbull największej polskiej wytwórni promującej muzykę klubową, w szczególności gatunek trance.

Phatbull Records rozpoczęło swoją aktywność 28 kwietnia 2014, kiedy to w sklepach internetowych pojawił się pierwszy wokalny singiel Wojtka, pt. "Desire", przygotowany we współpracy z rosyjskim wokalistą, występującym pod aliasem Steklo. Przez pierwszy rok działalności label prezentował przede wszystkim autorskie produkcje 2shera, choć nie brakowało wyjątków: remiks do "Largo" wykonał Jackob Rocksonn, wydano też "Raven" od Chrisa de Seeda, a na kompilacji "Phatball DJ Compilation" gościnnie pojawiły się od utwory m.in. od Bilala El Aly'ego czy duetu Ariel & Danilo.


Po dwóch latach przerwy, Phatbull powróciił (dosłownie!) z podwójną siłą. W czerwcu 2017 wydany został kolejny autorski numer Wojtka, pt. "We Can Be", w którym wokalnie zaangażował się Nathan Brumley, znany m.in. z utworu szwajcarskiego duetu Waysons - "Homeland", wydanego w labelu Hardwella, czyli Revealed Recordings.

2Sher feat. Nathan Brumley - We Can Be (Radio Edit)


Jednak polski muzyk, mieszkający obecnie w Londynie, nie chce wydawać w Phatbullu wyłącznie swoich produkcji. Właśnie dlatego 2sher przyjął do swojej ekipy zdolnych twórców z naszego kraju, m.in. Marcina Przybylskiego (Martin's Effect) i Tioana.

Martin's Effect - Limitless (Radio Edit)

Tioan - Apparel (Preview)


Wojtek może także liczyć na pomoc swoich dobrych znajomych. Niedawno wydany został kawałek "Chimera", stworzony razem z jednym z najbardziej znanych polskich producentów trance, Nitrousem Oxide'm. Singiel zaprezentowano w dwóch wersjach: spokojniejszej (Progressive Mix) oraz dynamiczniejszej (Trance Mix), użytej w oficjalnym wideoklipie.

Nitrous Oxide & 2sher - Chimera (Progressive Mix)

Nitrous Oxide & 2sher - Chimera (Official Video Clip)


W ostatni piątek premierę na Beatport miał wspólny utwór Reiklavika i Angel Falls - "Salvation". Przepiękny, progresywny bit i anielski głos Agnieszki Wasilewskiej - czy można sobie wyobrazić lepsze połączenie? Sprawdźcie sami! Kawałek zaliczył już pierwszy ważny support, w audycji "The Beauty Of Sound" holenderskiego muzyka, Daniela Wanrooya.

Reiklavik feat. Angel Falls - Salvation (Radio Edit)
 

W tym samym dniu, do większości sklepów internetowych trafił singiel dawno niesłyszanego Paula Ercossy, który powinien zachwycić miłośników bigroomowych klimatów, pt. "Hide You". 

Paul Ercossa - Hide You (Radio Edit)


Sam 2sher zaprezentował w lipcu bardzo dynamiczny utwór - "A Message" (debiut w audycji samego Marka Pledgera z legendarnego duetu Smith & Pledgera), który może śmiało prezentować się na wielkich klubowych scenach. Nie inaczej jest ze "Scorpio", które czeka w kolejce na wydanie (już 6 października; odsłuchy już niedługo na stronach wytwórni).

2sher - A MessageJednak to nie koniec niespodzianek ze strony Phatbulla! Miłośnicy różnorodnych klimatów będą mogli znaleźć w tej wytwórni coś dla siebie! Premierę będą miały produkcje m.in.: od znanego polskiego duetu Purple Stories, samego 2shera; nie zabraknie też zagranicznych gości, w tym zdolnego włoskiego producenta, który zachwyci fanów psy-progresywnych rytmów. 

To wszystko jest dopiero początkiem misji Phatbulla. Jeżeli tworzycie własną muzykę, również możecie przyłączyć się do współtworzenia polskiej wytwórni, aspirującej do bycia solidną marką na rodzimym - i nie tylko - rynku. Informacji o wytwórni, nowych wydawnictwach oraz o tym, jak przekazać labelowi swoje demo, odnajdziecie na nowo otwartej stronie internetowej: http://www.phatbull.com

Będzie grubo, będzie byczo! Obserwujcie Phatbull Records w mediach społecznościowych:

https://www.facebook.com/phatbullrec
http://soundcloud.com/phatbullrec
https://twitter.com/phatbullrec
https://www.instagram.com/phatbullrec
https://www.youtube.com/user/PhatbullRec
Komentarze
 • MikeSach3 października 2017, godz. 22:57
  No i ja to szanuje :) mega
 • 2sher4 października 2017, godz. 10:58
  Dziękuję Piotr DiD / Z Dobrej Woli ????????????
 • Robert Operowy4 października 2017, godz. 10:52
  Ciekaw jestem nowych Purple Stories (Official)!
 • Ter Pack4 października 2017, godz. 10:53
  https://www.youtube.com/watch?v=D0LU6arPcLs to jest kocur
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)