Jednym z hitów Internetu ostatnich dni był stosunkowo szokujący news, że Snoop Dogg już nie tylko współpracuje z gwiazdami muzyki tanecznej, ale sam zabrał się za stworzenie housowego miksu. 16 UserComments

Polski akcent w housowym miksie Snoopa!

Artykuł dodano: 21 marca 2012, godz. 10:26
Odsłony: 4833x
Jednym z hitów Internetu ostatnich dni był stosunkowo szokujący news, że Snoop Dogg już nie tylko współpracuje z gwiazdami muzyki tanecznej, ale sam zabrał się za stworzenie housowego miksu.
01 TEKNO EURO MIXX by Snoop DoggNa swoim Soundcloudzie nazwał to: DJ SNOOPADELIC WORLD MIXX EURO TEKNO SHIIT YA DIGG I PLAY IT ALL YA DIGG, ale z żadnym „euro tekno”, a tym bardziej – na szczęście – z euro dansem nie ma to nic wspólnego. Co więcej – wydaje się, że Snoop odrobił lekcje z dzisiejszych trendów – godzinny secik to smaczne, oldschoolowe brzmienia w rodzaju slow funky disco house, z numerami kozaków tego brzmienia Prinsa Thomasa czy 6th Borrough Project. Jest też Martin Buttrich, jest stary Michael Jackson...Przy okazji sprawdźcie ile numerów i miksów Snoop wrzuca na swój Soundcloud, to chyba rekordzista świata, co kilka godzin coś nowego!

Poza tym mamy w miksie też polski akcent. To zremiksowany, ale jednak numer duetu The KDMS, którego mózgiem i producentem jest pochodzący z Sosnowca, ale z powodzeniem robiący karierę w całej Europie Maxmimilian Skiba (wokalnie udziela się brytyjska wokalistka Cathy Diamond). Ich kawałek „High Wire” już Wam kiedyś polecaliśmy, sprawdźcie jeszcze raz:

The KDMS - High Wire


Już niebawem ma ukazać się debiutancki album The KDMS, o którym więcej u nas już niebawem. W oczekiwaniu na pierwszy singel promujacy to wydawnictwo posłuchajcie ciekawostki z ostatniej chwili, która narobiła w sieci sporo szumu.Mianowicie Max i Cathy postanowili zabawić się i zastanowić się jak mógłby brzmieć pierwszy po latach singel Madonny, gdyby królowa popu nie poszła po produkcyjną radę do Martina Solveiga, a zamiast tego – podobnie jak Snoop w swoim miksie – zwróciła uwagę na bardziej ambitne taneczne trendy. Oto ich wersja numeru Madonny:

MADONNA-GIMME ALL YOUR LUVIN' (THE KDMS VERSION)
Komentarze
  • pati_1622 marca 2012, godz. 20:01
    -,-
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (16)