Po raz kolejny mamy sytuację, kiedy to prezentujemy więcej niż jeden numer polskiego wykonawcy, i mamy przy tym problem w wybraniu faworyta, który mógłby potencjalnie zagrzać miejsce w Liście Polskich 6 UserComments

Polskie perełki: 2 epki duetu Deas i Lubica

Artykuł dodano: 3 kwietnia 2012, godz. 10:55
Odsłony: 4148x
Po raz kolejny mamy sytuację, kiedy to prezentujemy więcej niż jeden numer polskiego wykonawcy, i mamy przy tym problem w wybraniu faworyta, który mógłby potencjalnie zagrzać miejsce w Liście Polskich Przebojów FTB. Po raz kolejny więc prosimy Was o zdania i o wybranie tracka, który najbardziej się do tego nadaje.


Tym razem przed Wami zestaw świeżych numerów od duetu Deas & Lubica. Zacznijmy od epki dla WTF! Music, którą supportują Luigi Rocca, Do Sanotos, 53 Hz czy Dj Lion. Trzy energetyczne tracki, na czele z pompującą i progresywną jednocześnie „Paranoią”. Kolejny utwór „Bella Dama” to bardzo przyjemny w odbiorze elektryczny tech-house z intrygującą partią gitary akustycznej, a „Positive Planet” to całkiem klimatyczny, parkietowy house, z progresywnym odcieniem i nieco tajemniczym charakterem. Dość spójna, a przy tym zróżnicowana epka, słucha się tego bardzo miło, który numer najlepszy? 


Deas & Lubica - Paranoia (Original Mix)


Deas & Lubica - Bella Dama (Original Mix)


Deas & Lubica - Positive Planet (Original mix)


Teraz czas na dwa numery wydane w labelu należącym do Stefano Nofferiniego, co samo w sobie jest wystarczającą reklamą, by zaznajomić się z tymi dźwiękami. Co my tu mamy? „Choya” jest bliżej mocno rytmicznego, motorycznego tech-house'u, wzboconego przez klawiszowy motyw rodem z klasycznych lat Love Parade. Niewątpliwie szybko wpada w ucho i sprawdzi się na dobrej imprezie. W „Feel The Groove” mamy świetnie ciągnący całość bas, skonfrontowany z mocno dynamicznym, tech-housowym motywem, kolejny track, który powinien zrobić szał na parkiecie. Warto wspomnieć, że wśród supportujących wydawnictwo są m.in.: Mark Knight, Tomcraft, Spartaque, Umek, Jeorme Isma-Ae, Cristian Varela, Luigi Rocca, Paco Osuna, Christian Cambas, Axel Karakasis, Anthony Attalla, Da Fresh, Peter Gelderblom, Dany Rodriguez. A Wy jak to słyszycie? Które tracki najciekawsze?


Deas & Lubica - Choya (Original Mix) [Deeperfect]


Deas & Lubica - Feel That Groove (Original Mix) [Deeperfect]

Komentarze
 • paffi3 kwietnia 2012, godz. 12:24
  bella dama najlepszy z tej trójki
 • Ullla3 kwietnia 2012, godz. 12:53
  Choya mega dała na Mayday!!!!
 • Jerycho19883 kwietnia 2012, godz. 14:02
  Według mnie najlepiej wypada tutaj Feel The Groove, chociaż Choya też zła nie jest ;) Ogólnie bardziej podeszła mi 2 epka, jest według mnie bardziej klimatyczna ;)
 • marcoss813 kwietnia 2012, godz. 20:28
  "Choya" się podoba, ale ten motyw już gdzieś był.
  Ercy Mirage - Romantic Jackass (Phunk Investigation Poison Remix) FM.wmv
 • espalda3 kwietnia 2012, godz. 20:55
  marcoss81 - jeżeli Romantic jest podobny to posłuchaj tego

  Autistic Happy Monster Andrea Bertolini & Spartaque Remix
 • kadetrzy4 kwietnia 2012, godz. 15:08
  o rany jaka zżyna ;/
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (6)