Od ostaniego Electric Daisy Carnival w Nevadzie minął miesiąc, a hype na imprezę zaczyna powoli opadać. Fani byli zachwyceni setem b2b Afrojacka i R3haba oraz występem Zedda! 0 UserComments

Ponad 50 setów z EDC Las Vegas 2021 w jednym miejscu

Artykuł dodano: 21 listopada 2021, godz. 17:22
Odsłony: 737x
Od ostatniego Electric Daisy Carnival w Nevadzie minął miesiąc, a hype na imprezę zaczyna powoli opadać. Fani byli zachwyceni setem b2b Afrojacka i R3haba oraz występem Zedda, ale gdzie w takim razie znaleźć nagrania z imprezy i to na dodatek w jednym miejscu? Sprawdźmy!


Dwadzieścia pięć lat festiwalu

Tegoroczna edycja imprezy w Las Vegas była dla wszystkich celebracją 25-lecia. Z tej okazji w evencie uczestniczyły takie osobistości jak DJ Snake, Alesso, Diplo, Martin Garrix oraz wielu innych znakomitych DJ-ów.

Ponadto z tej okazji dla fanów w domu organizatorzy zaprezentowali live-streamy ze wszystkich ośmiu scen przedsięwzięcia. Gdyby tego było mało nie jeden użytkownik serwisu YouTube nagrywał relacje na żywo i później wrzucał pełne live sety na swój kanał.
Niestety i bywa tak, że Insomniac usuwa nieautoryzowane zapisy z występów. Tak było w przypadku małego kanału Martijn Garritsen, który tak szybko jak się pojawił tak i zniknął, ponieważ udostępnił dla nas (jak się okazało) za dużo zdaniem amerykańskiej firmy.

Vintage Culture @EDC Orlando 2021 Aftermovie - obejrzyj

Apple Music - alternatywa dla YouTube

Dobrze znanymi platformami wśród fanów muzyki EDM jest np. SoundCloud, Hulkshare czy Mixcloud. Wiele nagrań znajduje się na wyżej wymienionych streamingach, ale gdzie tak naprawdę pojawiły się występy z tegorocznego EDC w Las Vegas?

Bardzo duża liczba setów, bo AŻ 60 trafiło na stronę Apple Music. Kygo, Aly & Fila czy Tchami to tylko malutki odsetek artystów, których nagrania znajdują się na stronie amerykańskiego giganta. Polecamy sprawdzić!

Ponad 60 setów z EDC Las Vegas. Posłuchaj w Apple Music

Przyszłość festiwalu

EDC Las Vegas zapowiedziało już swoją edycję na 2022, która odbędzie się w dniach od 20 do 22 maja. Nie jest to jednak jedyna impreza spod tego szyldu, która zagościła w kalendarzach wielkich EDM-owych imprez na nadchodzący rok. Od 25 do 27 lutego trwać będzie EDC Mexico, 17-19 czerwca będziemy mieli okazję zobaczyć pierwszy festiwal Electic Daisy Carnival Europe, który odbędzie się w Portugalii, a wszystko zwieńczy EDC Orlando, które będzie się działo w dniach od 11 do 13 listopada.

Miejmy nadzieję, że w roku 2022 nie napotkamy żadnych trudności związanych z organizacją festiwali z uwagi na COVID-19.

Sprawdź także


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)