Dla wielu to pewnie jedno z wydarzeń kończącego się roku 2011. Powrót legendy Detroit techno, a właściwie jej bardziej soulowo-popowej odmiany, która podbijała parkiety i listy przebojów pod koniec... 3 UserComments

Powrót Inner City

Artykuł dodano: 23 grudnia 2011, godz. 10:55
Odsłony: 3461x
Dla wielu to pewnie jedno z wydarzeń kończącego się roku 2011. Powrót legendy Detroit techno, a właściwie jej bardziej soulowo-popowej odmiany, która podbijała parkiety i listy przebojów pod koniec lat 80.

Jeden z trzech ojców chrzestnych Detroit techno Kevin Saunderson w 1988 wymyślił brzmienie Inner City, które świetnie sprawdza się w oryginale do dziś. Na pewno choć raz w życiu otarliście się o „Good Life” albo „Big Fun” - wciąż można to zagrać na imprezie i wciąż będzie szał. Przez ostatnie 20 lat powstały też dziesiątki remiksów, w tym m.in. pamiętny remiks Prydza.

Inner City - Good Life (HQ)


Po kilku latach działalności projekt przestał istnieć, potem reaktywował się i znów zniknął w 2001 roku. Minęło więc dokładnie 10 lat od ostatnich nagrań. W grudniu 2011 Kevin Saunderson, Ann Saunderson i Paris Grey, z pomocą innej legendy Detroit Kenny Larkina wskrzesili Inner City, dzięki czemu powstał doskonały numer „Future”, który właśnie w wersji Larkina rządzi na technicznych listach bestsellerów. Warto dodać, że EP ukazało się w wytwórni... Defected!Doskonały kawałek z niezwykle porywającym groove'em i wciągającym wokalem. Sprawdźcie koniecznie, cała wersja poniżej:

Kevin Saunderson - Future feat Inner City (Kenny Larkin Tension Mix) by smithphilipps
Komentarze
  • Timber23 grudnia 2011, godz. 11:31
    Gdyby nie ten przekoszony vocal który męczy mnie strasznie byłoby bardzo dobrze. A tak to nie daje rady tego słuchać niestety
  • PlasticSociety23 grudnia 2011, godz. 12:25
    Dla mnie kozacki kawałek .. robi wrażenie przy dobrym nagłośnieniu .. wciąga ..!
  • Szozu23 grudnia 2011, godz. 12:27
    No mnie też ten vocal nie ujmuje, ale czekam na więcej ,najlepszy remix moim zdaniem to ,,Big Fun (Jon Rundell Remix)'' choć posiada go chyba tylko Carl Cox bo nie słyszałem żeby go ktoś inny grał.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)