Portal DJMagazine opublikował wyniki corocznego plebiscytu na najlepszy klub muzyczny. Której miejscówce przypadło miejsce pierwsze? Sprawdź, jak głosowali imprezowicze. 0 UserComments

Poznaliśmy wyniki głosowania na TOP100 klubów muzycznych na świecie. Który imprezowicze lubią najbardziej?

Artykuł dodano: 29 czerwca, godz. 18:26
Odsłony: 689x
Portal DJMagazine opublikował wyniki corocznego plebiscytu na najlepszy klub muzyczny. Której miejscówce przypadło miejsce pierwsze? Sprawdź, jak głosowali imprezowicze. 


Kluby z Europy zdominowały ranking i w tym roku

Od wyników z zeszłego roku minął już prawie rok. Imprezy w zeszłym roku wyglądały trochę inaczej ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii. Tegoroczny sezon przyniósł nam duże zmiany w tym kierunku. Ograniczenia zostały zdjęte, a wiele miejsc zostało ponownie otwarte. Ekipa z DJMagazine postanowiła trzymać się ustalonych w ubiegłym roku zasad i przeprowadziła głosowanie na TOP100 klubów muzycznych również w tym roku. W plebiscycie oddano potężną liczbę 600tyś głosów i napływały one z całego świata. Jak prezentują się wyniki?

Pierwsze miejsce w głosowaniu imprezowiczów zdobył klub HI IBIZA. Rok temu znajdował się na miejscu trzecim, ale w tegorocznych rankingu zanotował skok o dwa oczka w górę. Do klubu co chwila przyjeżdżają największe gwiazdy muzyki elektronicznej. To w tym klubie rezydują w tym roku m.in. David Guetta i Morten jako Future Rave, co przyciąga bardzo dużą liczbę osób chętnych do zabawy. Miejsce drugie przypadło klubowi Echostage w Waszyngtonie. Przypomnijmy, że Echostage zwyciężyło w ubiegłorocznym rankingu, ale w tym roku musiało uznać wyższość Ibizy


Podium zamyka klub Green Valley z Brazylii notując spadek o jedną pozycję. Po ciężkiej sytuacji jaka spotkała właścicieli klubu i po prawie całkowitym zniszczeniu miejsca przez wichurę dzięki wsparciu od brazylijskich imprezowiczów klub otworzył się ponownie. Wszystko dobrze się skończyło i złożyło w jedno - miejsce trzecie w rankingu TOP100 klubów na świecie! Tuż poza podium, na czwartym miejscu, znalazł się klub z Londynu. Printworks London to legendarne już miejsce dla klubowiczów nie tylko z Wielkiej Brytanii ale i całego świata. W tym roku zyskali aż trzy miejsca w stosunku do ubiegłorocznego rankingu.

Najlepszą piątkę w tegorocznym zestawieniu zamyka klub mieszczący się w Kolonii. Niemiecki klub jako jedyny z topowej piątki pozostał na tym samym miejscu co w ubiegłym roku. Historia klubu sięga 1996 roku, znany jeszcze wtedy pod inną nazwą był kolebką muzyki techno. Teraz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów z muzyką basową na świecie i to właśnie on zamyka najlepszą piątkę. Zobaczcie poniżej jak prezentowała się lista TOP10 klubów w rankingu, a listę z TOP100 znajdziecie TUTAJ.

1. Hï Ibiza (Hiszpania)
2. Echostage (USA)
3. Green Valley (Brazylia)
4. Printworks (Wielka Brytania)
5. Bootshaus (Niemcy)
6. USHUAÏA (Hiszpania)
7. Amnesia (Hiszpania)
8. The Warehouse Project (Wielka Brytania)
9. Laroc (Brazylia)
10. Papaya (Chorwacja)

Posłuchaj David Guetta & MORTEN - Permanence (Music Video)

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)