Z przyjemnością informujemy, że ostatnia propozycja muzyczna od jednego z naszych i Waszych ulubieńców Erica Prydza doczekała się zilustrowania całkiem sympatycznym teledyskiem. Utwór... 10 UserComments

Premiera nowego klipu gwiazdy Electrocity Erica Prydza

Artykuł dodano: 13 czerwca 2014, godz. 13:13
Odsłony: 4557x
Z przyjemnością informujemy, że ostatnia propozycja muzyczna od jednego z naszych i Waszych ulubieńców Erica Prydza doczekała się zilustrowania całkiem sympatycznym teledyskiem. Utwór "Liberate" znacie już dobrze od jakiegoś czasu, od dziś możemy cieszyć się jego wersją wizualną. 


Jak dobrze wiecie Eric Prydz to nad wyraz płodny producent, wydający również jako Pryda i Cirez D. Jeśli chodzi o wypuszczanie w świat teledysków, to nie zdarza mu się zbyt często. Tym bardziej zwracamy Wam uwagę na premierę klipu do "Liberate", w którym to odnajdziecie naprawdę dużo pozytywnej, wakacyjnej wibracji. 

"Dwie osoby różnej płci pływające w wodzie" to nie brzmi jak zarys fascynującego scenariusza, ale trzeba przyznać, że ogląda się to bardzo dobrze. Wszystko zrobione jest z gustem i smakiem, nawet w takiej konwencji Prydz nie posunął się do tanich chwytów w rodzaju super zmysłowych ujęć głównej bohaterki (próbowaliśmy jakieś wyłowić do głównego zdjęcia, ale się nie udało).


Już w sierpniu z całą pewnością będziemy mieli sposobność posłuchania tego utworu na powalającym nagłośnieniu zainstalowanym na terenie Klasztoru Cystersów w Lubiążu podczas 9. edycji festiwalu Electrocity, a tymczasem zapraszamy na 3-minutowy seans. 

Więcej o imprezie, na której już niebawem zagra u nas Eric Prydz:

/electrocity-9_impreza_99813.htm

Bilety możecie kupić w tym miejscu:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/99813/electrocity-9.htm


Eric Prydz - Liberate
Komentarze
 • - Jaca -13 czerwca 2014, godz. 13:25
  Ja dopiero dziś pierwszy raz to usłyszałem ale wałkuje już od samego rana... mega przyjemny utworek i klip :)
 • Wojtas200813 czerwca 2014, godz. 22:39
  Na secie prydza w Lubiążu szukajcie mnie pod sceną :D
 • artinho14 czerwca 2014, godz. 04:45
  Jaca powinieneś dostać odsiadkę na karnym jeżyku :)

  Liberate zgwałcone u mnie na aimpie i telefonie doszczętnie :)
 • _bonita_14 czerwca 2014, godz. 08:49
  No przecież artinho, a jak by mogło być inaczej. "Liberate zgwałcone u mnie na aimpie i telefonie doszczętnie" - i nocy i rano i w toalecie i pod prysznicem i w przerwie na zmywaku. W przerwie nie, bo mając telefon pewnie masz słuchawki :-) :-) :-), oczywiscie najjjjjjlepsze :-)
  Klugscheise pełną gębą :-)
 • Jerycho198814 czerwca 2014, godz. 12:20
  A ja mam trochę odmienne zdanie, że jest to jeden z najgorszych klipów Erica... Najgorszy jeśli chodzi o obraz, bo dźwięk (utwór) to oczywiście wiadomo - miodzio ;)

  _bonita_ zauważyłem, że nie komentujesz treści artykułu (w postaci informacji, muzyki), a jedynie posty kolegi artinho. Trzeba być naprawdę zawziętym człowiekiem żeby wyżywać się na kimś przez internet, wskazując na pewne aspekty jego życia, kompletnie niezwiązane z wydźwiękiem wypowiedzi. Świadczy to nie tylko o infantylności/niedojrzałości, ale i o braku jakiejkolwiek kultury, którą powinno wynosić/wynieść się z domu ;) Życzę więc więcej szacunku do ludzi i więcej tzw. społecznej życzliwości ;)
 • Didek14 czerwca 2014, godz. 14:28
  Na lato jak znalazł :)
 • Luc Deep14 czerwca 2014, godz. 16:59
  Czekam na występ Eric'a na EC, ale mam nadzieję, że nie zagra tego "Liberate".
 • - Jaca -14 czerwca 2014, godz. 23:01
  artinho spoko zapętle sobie "Liberate" i mogę odsiadywać na jeżyku ;)
 • mospin16 czerwca 2014, godz. 12:23
  Uwielbiam jego produkcje!
 • artinho16 czerwca 2014, godz. 20:54
  bonita, jeszcze w samochodzie, po za prysznicem wszystko by się zgadzało. Wprowadzili teraz obowiązkowy egzamin gimnazjalny z niemieckiego, że poznajesz tenże język? Czy chwalisz się ksywką od kolegów, którzy wrócili z ogórków?

  Na prawdę sobie daruj, bo tak jak mówię, z każdą kolejną wypowiedzią się pogrążasz, bo ja tiger bonzo nie jestem, że mnie zabolą Twoje wypowiedzi, wręcz przeciwnie z uśmiechem na twarzy Ci odpisuje... ;) Tymczasem nie zajmuję Ci więcej czasu, bo za pewne poprawki w sierpniu? ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (10)