Gdy zapowiadaliśmy na FTB wydanie nowego albumu Andre zatytułowanego "Contact" daliście wyraźnie do zrozumienia, że dokonania ATB wciąż mniej lub bardziej Was obchodzą. Sprawdzamy dziś zatem nowy... 17 UserComments

Premiera nowego teledysku ATB

Artykuł dodano: 17 stycznia 2014, godz. 12:26
Odsłony: 6183x
Gdy zapowiadaliśmy na FTB wydanie nowego albumu Andre zatytułowanego "Contact" daliście wyraźnie do zrozumienia, że dokonania ATB wciąż mniej lub bardziej Was obchodzą. Sprawdzamy dziś zatem najnowszy teledysk, który dziś ma swoją premierę. 

Portal FTB.pl został oficjalnym patronem nowej płyty ATB, a zatem bądźcie czujni i sprawdzajcie, co się dzieje na naszej stronie oraz naszym fanpejdżu na Facebooku, na pewno będzie okazja wygrać to wydawnictwo w konkursie. A tymczasem rzućmy okiem na najnowszy klip do nagrania "Face To Face". 


"Video nie ma żadnego sensu, ale kawałek jest super", głosi jeden z komentarzy na Youtube. Inny mówi o "klasycznym brzmieniu ATB" i trudno się z tym nie zgodzić. Starzy fani ATB, którym do dziś sprawiają przyjemność jego pierwsze przeboje, powinni być zadowoleni. 

ATB feat. Stanfour - Face To Face (Official Video HD)
Komentarze
 • mefistek20 stycznia 2014, godz. 16:49
  Teledysk mi przypomina klimat " Feel alive" z tymi kobitkami - wszystko na plus ;). Album szykuje się mocny.
 • Qtek20 stycznia 2014, godz. 19:28
  Nie porwał mnie wcale ten kawałek.
  Trzeba przyznać, że w jego teledyskach zawsze występują piękne kobiety :)
  Żeby nie być gołosłownym ;)
  https://www.youtube.com/watch?v=RX0k-I0Je7g
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (17)