Impreza Przebój Sezonu - Spektakl Komediowy W Gwiazdorskiej Obsadzie odbędzie się 23 marca 2018 (Piątek), w klubie Hala Stulecia Wrocław. Start imprezy: godz. 19:30. .
0 Przebój Sezonu - Spektakl Komediowy W Gwiazdorskiej Obsadzie

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Przebój Sezonu - Spektakl Komediowy W Gwiazdorskiej Obsadzie

23 marca 2018, Hala Stulecia Wrocław, start: 19:30

Zagrają na imprezie:
Przebój Sezonu
Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. I chociaż żona romansuje z jego impresariem, który w dodatku oszukuje go w rozliczeniach, a asystentka z trudem znosi nieustanne do niej zaloty Mistrza, to jego życie wydaje się bajką… do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca, to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka – Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan, w który nieświadomie wciąga resztę domowników, a nawet samego Mistrza.

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery. To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz JAKIE!!!

Obsada I: Krzysztof Ibisz, Andrzej Zaborski, Ewa Kuklińska, Elżbieta Zającówna, Dariusz Kordek, Małgorzata Potocka
Obsada II: Michał Milowicz, Artur Dziurman, Maciej Damięcki, Olga Borys, Katarzyna Jamróz, Małgorzata Lewińska
Producent: Leszek Kwiatkowski
Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński
Scenografia: Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska
Kostiumy: Barbara Czerwińska-Capko
Reżyseria dźwięku i światła: Konrad Stępień

23 marca 2018,
godzina 19:30,
Sala Audytoryjna we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)