Dokładnie 11 lat temu, 7 kwietnia 2010 roku publikowaliśmy zdjęcia z produkcji eventu, który ostatecznie kilkadziesiąt godzin później nie doszedł do skutku... 582 UserComments

Przeżyjmy to jeszcze raz! ASOT 450: zdjęcia z przygotowań

Artykuł dodano: 7 kwietnia, godz. 14:44
Odsłony: 41673x

Dokładnie 11 lat temu, 7 kwietnia 2010 roku publikowaliśmy zdjęcia z produkcji eventu, który ostatecznie kilkadziesiąt godzin później nie doszedł do skutku...

Już tylko 3 dni pozostały do największego transowego wydarzenia roku w Polsce! Event zamykający świętowanie 450 wydania audycji A State of Trance Armina van Buurena już 10 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia. Poniżej prezentujemy Wam wszystkie ważne informacje organizacyjne. Prosimy o uważne zapoznanie się z nimi.

Otwarcie bram:

- 17.30 otwarcie szatni
- 18.00 bilety Standard/bezpłatne/lista/konkurs
- 19.00 bilety Golden oraz Deluxe / niepełnosprawni (Otwarcie strefy Golden/Deluxe: 20.00)

Wejścia:
- bilety konkursowe/bezpłatne/press /nieletni: wejście A2

Tym wejście zapraszamy wszystkich 17-latków wraz ze swoimi opiekunami gdzie zostaną przeprowadzone weryfikacje wcześniej wysłanych oświadczeń.

- bilety Golden/Deluxe/ niepełnosprawni: wejście B
- bilety Standard oraz Karty Klubowicza: wejście A

Wejścia dla posiadaczy Karty Klubowicza

Bilety standardowe

Klubowicze, którzy posiadają Kartę z doładowanym biletem standardowym wchodzą wejściem głównym. Jeden z kanałów będzie przeznaczony tylko i wyłącznie dla posiadaczy Karty Klubowicza, jakkolwiek posiadacz Karty może wejść również każdym innym kanałem (będzie ich w sumie 6).

Bilety VIP

Posiadacze Karty Klubowicza wchodzą wejściem VIP. W wejściu należy skierować się do punktu oznaczonego logiem Karty Klubowicza.

Weryfikacja karty

Każda karta będzie elektronicznie zweryfikowana przy wejściu. Kartą może posługiwać się wyłącznie jej właściciel, czyli osoba, której dane widnieją na karcie.

MAIN STAGE
 
20.00 – 21.00 - Mat Zo
21.00 – 22.00 - Jorn van Deynhoven
22.00 – 23.00 - Super 8 and Tab
23.00 – 00.00 - Andy Moor
00.00 – 02.00 - Armin van Buuren
02.00 – 03.00 - Markus Schulz
03.00 – 04.00 - Cosmic Gate
04.00 – 05.00 - Sied van Riel
05.00 – 06.00 - Nitrous Oxide
 
Mapka (może jeszcze ulec delikatnej korekcie)

 

Kliknij mapkę, aby powiększyć.

REGULAMIN ZAKUPU I OBROTU ŻETONÓW

1) Podczas trwania imprezy pod tytułem „A STATE OF TRANCE 450” (04.04.2010 / 05.04.2010) płatności na stoiskach handlowych można dokonywać tylko żetonami zakupionymi w wyznaczonych i oznaczonych kasach żetonowych.
2) Żetony nie obowiązują na zakup biletów Global Gathering oraz w sklepiku ASOT 450.
3) W kasie żetonowej do nabycia są żetony o nominale 2zł bądź 4 zł

4) Minimalna wartość zakupu – 0,5 żetonu wynosi 2zł.
5) Kasy nie przyjmują zwrotu zakupionego i niewykorzystanego żetonu. Prosimy o rozważne zakupywanie żetonów.

STREFA DELUXE

Wyłącznie dla posiadaczy biletów VIP zostanie wydzielona na terenie Hali Stulecia specjalna strefa DELUXE, wyposażona m.in w osobny parkiet taneczny na której muzykę serwować będą znani house’owi DJ'e .Wygodne miejsca siedzące (ilość ograniczona), dobrze zaopatrzony w różnego rodzaju alkohole bar (miedzy innymi Johnnie Walker Red, Johnnie Walker Black, Smirnoff Red, Smirnoff Black, wino wytrawne)  oraz suto zastawiony stół szwedzki oraz inne atrakcje. Wszyscy posiadacze biletów Deluxe i Golden na strefie będą mogli dokonywać płatności tylko i wyłącznie żetonami. Kasa żetonowa będzie się znajdować w wyznaczonej strefie Deluxe i Golden.

Uwaga ze względu na bezpieczeństwo uczestników wszystkie napoje ( w tym alkohole ) będą podawane w plastikowych kubeczkach.

Time Table Deluxe Area

20.00 - 21.30 Peter Drum  (MSM Dj’s Collective) 
21.30 - 23.00 Jacob  (MSM Dj’s Collective) 
23:00 - 00:30 Gregory  
00.30 - 02.00 Inox  
02:00 - 03.00 Charlie (MSM Dj’s Collective)   
03.00 - 04.00 Fank (MSM Dj’s Collective)  
04.00 - 05.00 Grass 


NAMIOT PIWNY
1 sierpnia 2009 roku weszła w życie ustawa z dnia 20 marca 2009 o bezpieczeństwie imprez masowych. Interpretacja ustawy jest jednoznaczna: „Miejsce sprzedaży alkoholu musi być poza terenem imprezy masowej i nie może być z nim bezpośrednio połączone”
W związku z powyższą interpretacją oraz wytycznymi policji, namiot, w którym odbywać się będzie sprzedaż piwa usytuowany będzie jak zawsze blisko hali, jednakże nie będzie z nią bezpośrednio połączony (wejście do namiotu będzie z dworu). Podczas opuszczania terenu imprezy każdy musi otrzymać specjalny kupon oraz pieczątkę, które będą niezbędne do okazania aby ponownie wejść na teren imprezy.
Całość pilnowana będzie przez firmę ochroniarską oraz przedstawicieli organizatora, aby osoby spożywające alkohol nie wchodziły z alkoholem na teren Hali Stulecia.Całość pilnowana będzie przez firmę ochroniarską oraz przedstawicieli organizatora, aby osoby spożywające alkohol nie wchodziły z alkoholem na teren Hali Stulecia.
UWAGA!
Pamiętaj, że aby wrócić z namiotu piwnego na teren imprezy należy posiadać przy sobie kupon oraz wyraźną pieczątkę na ręce. Bez kuponu i pieczątki niemożliwe będzie ponowne wejście na teren imprezy. Osoby, które będą pod znaczącym wpływem alkoholu nie zostaną ponownie wpuszczone na teren imprezy.

BEZPŁATNA STYLIZACJA FRYZUR

Uczestnicy imprezy ASOT 450 będą mogli skorzystać z bezpłatnej stylizacji fryzur przez wykwalifikowych stylistów salonu Galeria Da Vinci z Poznania.

Do stylizacji fryzur używane będą profesjonalne kosmetyki marki Matrix.

Będzie można również skorzystać z bezpłatnej konsultacji fryzjerskiej dotyczącej koloryzacji oraz najnowszych trendów w cięciu na sezon WIOSNA/LATO 2010.


STREFA GLOBAL GATHERING  CHILLOUT ZONE

Wiele scen, niepowtarzalny klimat, mnóstwo atrakcji, światowe gwiazdy i fantastyczna atmosfera.
To już 5 czerwca na Torze Poznań odbędzie się III edycja Global Gathering! Na tegorocznej edycji Global Gathering zagoszczą między innymi takie gwiazdy, jak Carl Cox, Paul van Dyk, Steve Angello, John Digweed, Judge Jules oraz wielu, wielu innych. 

Specjalnie dla tych którzy przybędą na ASOT 10 kwietnia do wrocławskiej Hali Stulecia zostanie utworzona specjalna strefa GLOBAL GATHERING CHILLOUT ZONE, w której każdy Klubowicz będzie mógł zakupić bilet na tą niesamowitą imprezę w pierwszej, promocyjnej cenie 124 PLN.
Nie będzie możliwości zakupu biletów na Kartę Klubowicza.

DOŁĄCZCIE DO NAS PRZED GLOBALNYM ZGROMADZENIEM!!!


DODATKOWE USŁUGI i INFORMACJE

• płatna szatnia (2PLN za każdą rzecz ), 4PLN za plecak
• płatny depozyt (10PLN),
• punkt medyczny,
• toalety bezpłatne

Zaopatrzenie sklepiku ASOT ( płatność gotówkowa )

Przypominamy również, że właśnie 10 kwietnia swoją ekskluzywną premierę będzie miało najnowsze, dwupłytowe wydawnictwo Prologic Music A STATE OF TRANCE 2010. Oficjalna premiera płyty w Polsce 19 kwietnia.

Koszulki
Płyty
Plakaty

Zaopatrzenie barów:

zimne napoje firmy COCA COLA,
napój energetyczny Red Bull,
namiot piwny: piwo LECH (nalewaki) plus ograniczona ilość piwa w puszkach. Redds, Miller oraz Lech FREE,
urozmaicone menu w strefach gastronomicznych
    
Na teren imprezy można wnosić nieprofesjonalne aparaty fotograficzne. 


POMAGAJMY INNYM!
Przypominamy wszystkim o akcjach charytatywnych, które odbędą się w dniu imprezy.
Więcej szczegółowych informacji znajdziecie w artykule:
/news/74050_0_1/a-state-of-trance-i-akcje-charytatywne.htm

Osoby zbierające pieniądze ubrane będą w specjalne koszulki!


BILETY:

Tym, którzy nie zdążyli jeszcze zakupić biletu, przypominamy iż bilety dostępne są w bileterii FTB.pl /bilety.asp  do dnia 01.04.2010 do godziny 24.00 w cenie:

158 PLN Standard (z kartą klubowicza)
159 PLN Standard
350 PLN Golden
500 PLN Deluxe

Bilety dostępne są również w stałych punktach sprzedaży:
• CIM Poznań – koniec sprzedaży 01.04
• RockLongLuck Poznań – koniec sprzedaży 01.04
  Ticketpro – koniec sprzedaży 31.03
• Hala Stulecia we Wrocławiu.- do wyprzedania

Uwaga
Na tę chwilę Agencja nie może zagwarantować możliwości rezerwacji biletów na ftb.pl oraz zakupu biletów w dniu imprezy. Jeśli będzie możliwość rezerwacji biletów na ftb.pl rozpocznie się ona dnia 03.04.2010 – cena biletu standard 169 pln, Golden 380pln, Deluxe 530 pln . Jeśli w dniu imprezy będą dostępne bilety (poinformujemy Was wcześniej na portalu ftb.pl) cena wynosić będzie 175 pln bilet standard, Golden 400pln, Deluxe 550pln.

Dokładny regulamin imprezy na www.msmevents.com

MSM Events on Facebook!
MSM Events zachęca Was do dołączania do grupy MSM na Facebook, gdzie będziecie mogli zamieszczać swoje linki oraz zdjęcia relacjonujące Wasz udział w eventach MSM: http://www.facebook.com/group.php?gid=337384983875&ref=ts

UPDATE!

SZATNIE:
Wyjście do szatni w czasie imprezy będzie możliwe tylko od godziny 24.00 - tylko i wyłącznie przez główne wejście Hali Stulecia.
Przy wyjściu należy pobrać u biletera specjalną opaskę, która umożliwi powtórne wejście na teren imprezy. Opaska po powrocie z szatni będzie odbierana.

Każdorazowe podanie rzeczy z szatni będzie dodatkowo płatne.

GASTRONOMIA:
Ceny produktów gastronomicznych i napojów będą wywieszone również przy kasach żetonowych.

Przy namiotach piwnych będą znajdowały się 2 dodatkowe punkty gastronomiczne z grillowanymi kiełbaskami.

NAMIOTY PIWNE:
Namioty piwne będą ogrzewane.

UWAGA – opuszczenie terenu strefy piwnej (to znaczy oddalenie się za jej ogrodzenie) oznacza brak możliwości powrotu na teren imprezy!  

Przypominamy, że na terenie imprezy spożywanie, posiadanie i handel środkami odurzającymi jest według polskiego prawa zakazany i karany!

BILETY:
Obieranie biletów elektronicznych oraz rezerwacji w punkcie FTB przed halą od godziny 15.00!

Organizator przewiduje limitowaną sprzedaż biletów (około 200 szt) w kasie przed imprezą w cenie:
175 PLN standard
400 PLN Golden
550 PLN Deluxe
Kasa czynna będzie od godziny 12.00!

Produkcja ASOT450 Wrocław – filmy i zdjęcia!

Z pewnością wielu z Was nie może już doczekać się sobotniego wieczoru, kiedy to rozpocznie się największe transowe święto tego roku w Polsce. A State of Trance 450 już w najbliższa sobotę we wrocławskiej Hali Stulecia.

MSM Events Production
Pod poniższym linkiem natomiast, MSM Events prezentuje Wam film z pierwszego dnia przygotowań do ASOT450. Zaglądajcie tam codziennie, szukając kolejnych części filmu z następnych dni produkcji A State Of Trance 450 we Wrocławiu.

http://www.youtube.com/user/msmeventsproduction

Dołącz do grupy MSM Events na Facebook i bądź na bieżąco. http://www.facebook.com/group.php?v=wall&gid=337384983875

Prezentujemy Wam również pierwsze zdjęcia z produkcji ASOT450:

7 kwietnia8 kwietnia:

Komentarze
 • SebA31 marca 2010, godz. 14:54
  jakie ciekawostki... :D w takim razie w zwiazku z ta smieszna ustawa o %% ciekaw jestem jak bedzie wyglada strefa piwna na globalu...
 • szymo8931 marca 2010, godz. 15:08
  mapka mogla by byc w lepszej jakosci :P
 • greeNew31 marca 2010, godz. 15:16
  wg mnie przydałby się jakiś daszek między namiotem piwnym a halą na wypadek deszczu :) ale miejmy nadzieję że pogoda dopisze ;) i zgadzam się z przedmówcą - mapka mogłaby być bardziej czytelna ;)
 • pmagfikk31 marca 2010, godz. 15:16
  fajnie jakby ta mapka była wyraźna ;/
 • vjSiwek31 marca 2010, godz. 15:19
  pmagfill jamobilnie mam wyrażną ;p ale napchane na tej mapce ;]
 • pmagfikk31 marca 2010, godz. 15:25
  a mogłbyś jakoś zrobić zeby ją mieć na PC w normalnych wymiarach,wysłać na serwer i podać go tutaj?
 • DaveDickicht31 marca 2010, godz. 15:29
  No Mapka Faktycznie niewyraźna i tak z ciekawości wie ktoś gdzie będzie Scena Deluxe Area bo na mapce nie widać nic takiego
 • deeboy31 marca 2010, godz. 15:31
  Powiekszona mapa http://www.ftb.pl/_files/obrazy/______2010/events/asot450/mapka_asot.gif
 • DaveDickicht31 marca 2010, godz. 15:33
  ooo dzięki deeboy teraz już widze gdzie ta scena
 • belzebiusz31 marca 2010, godz. 15:33
  Dzięki za dużą mapkę deeboy.
 • M_A_N_I_U_Ś31 marca 2010, godz. 15:35
  Z utesknieniem na ten dzien:)
 • Pietrek4731 marca 2010, godz. 15:39
  JEST I DARMOWE PIWO LECHA - Lech FREE :))))
 • trancemore31 marca 2010, godz. 15:42
  DUŻA MAPKA pod linkiem - patrz pod mapką :)
 • A STATE OF PLAY31 marca 2010, godz. 15:50
  o dupe sobie rozbijcie te wasze zetony ...... jak by to nie bylo mozna normalnymi zlociszami placic tylko jakies pojebane zetony wymyslili (ZALOSNE)
 • Pingus31 marca 2010, godz. 15:52
  no to w przyszla sobote sie bawimy :D
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (582)