Ukraińsko-kanadyjska producentka w listopadzie 2021 roku wydała swój trzeci album studyjny o nazwie Spiral. Dzisiaj światło dzienne ujrzał jej najnowszy utwór pt. Menace, który jest bonus trackiem. 0 UserComments

REZZ dodaje bonusowy track do albumu 'Spiral'

Artykuł dodano: 7 stycznia, godz. 13:25
Odsłony: 561x
Ukraińsko-kanadyjska producentka w listopadzie 2021 roku wydała swój trzeci album studyjny o nazwie Spiral. Dzisiaj światło dzienne ujrzał jej najnowszy utwór pt. Menace, który jest bonus trackiem uzupełniającym tracklistę krążka. Sprawdźmy jak on brzmi!


REZZ - jak brzmi jej najnowszy album?

Spiral jest już trzecim poważnym wydaniem studyjnym REZZ. Składa się na niego jedenaście utworów (od teraz dwanaście), a w tym kolaboracje z grupą PVRIS, która odpowiedzialna była za stworzenie piosenki na Mistrzostwa Świata 2021 w League of Legends o nazwie Burn It All Down. Oprócz tego można wspomnieć o wspólnych utworach REZZ z zespołem Metric, amerykańską aktorką Dove Cameron lub z kolegą z branży - PEEKABOO.

Najpopularniejsza pozycja z albumu to oczywiście kompozycja stworzona z młodą Amerykanką. Kawałek ten zdobył do tej pory prawie 3 i pół miliona wyświetleń na YouTube oraz 10 milionów odsłuchań na Spotify. Jest to aktualnie jeden z najbardziej znanych utworów Isabelli.
Urodzona na Ukrainie producentka jest dwukrotną laureatką nagrody Juno w kategorii Najlepszym album elektroniczny: w 2018 za Mass Manipulation, a w 2020 za Beyond The Senses. Czy może oznaczać to, że w 2022 otrzyma ona kolejną statuetkę za Spiral?

Kto wie, ale możemy powiedzieć jedno. Mimo, że trwa on niecałe 40 minut i zawiera zaledwie 11 utworów, jest to znakomicie wyprodukowany krążek z bardzo ciekawymi kolaboracjami, a w szczególności z zespołem Metric. Ale co z najnowszym, bonusowym trackiem od REZZ o nazwie Menace. Jak brzmi i kto zajął się jego produkcją? O tym za chwilę!

Posłuchaj utworu REZZ oraz Dove Cameron pt. Taste of You

Menace czyli REZZ w pełnej okazałości

Po raz pierwszy Isabella zaprezentowała ten utwór podczas swojego występu na EDC Las Vegas zamykając swój set trwający ponad godzinę. Oprócz tego w secie można było usłyszeć jej znane już tracki, jakimi są Edge, H E X czy DRUGS! Dlaczego właśnie tą piosenką DJ-ka postanowiła zakończyć cały set? Odpowiedź jest prosta!

Menace to banger i REZZ w czystej postaci. Klimatyczny i mroczny build-up, hipnotyzująca melodia, tempo 90-ciu uderzeń na minutę oraz agresywny drop to składowe, które tworzą typową dla ukraińsko-kanadyjskiej producentki kompozycję.

Utwór jest tego doskonałym przykładem i mamy nadzieję, że zostanie on na dłuższą chwilę. Nie zawsze zdarza się, że artysta kończy swój występ jeszcze niewydaną piosenką.

Posłuchaj Menace REZZ


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)