Richard Durand przez lata zbudował sobie ogromną rzeszę fanów, za sprawą doskonałych singli i genialnych remiksów. W sklepach właśnie pojawił się jego czwarty autorski album „The Air We Breathe”. 3 UserComments

Richard Durand powraca do klasycznych brzmień

Artykuł dodano: 6 listopada 2018, godz. 10:12
Odsłony: 2198x
Kiedy wymieniamy jego imię i nazwisko, od razu kojarzą nam się takie utwory jak „Always The Sun”, „No Way Home” czy „Wide Awake”. Ten popularny w naszym kraju artysta, przez lata zbudował sobie ogromną rzeszę fanów, za sprawą doskonałych singli oraz genialnych remiksów. Na półkach sklepowych, właśnie pojawił się jego długo oczekiwany, czwarty autorski album „The Air We Breathe”.


Richard Van Schooneveld pokochał muzykę w bardzo młodym wieku, czego efektem były m.in. lekcje nauki gry na fortepianie. W 1997 roku miał miejsce jego pierwszy występ na żywo, kiedy używał jeszcze pseudonimu G-Spott. Pod aliasem Richard Durand nagrał trzy studyjne albumy, przebojowe single oraz wiele ponadczasowych remiksów. Na swoim koncie ma także koncerty w największych klubach oraz na topowych festiwalach, takich jak Mysteryland, Trance Energy, Dance Valley czy Pleasure Island.
Na nowy longplay, wielbiciele popularnego Holendra musieli czekać aż 6 lat, ale cierpliwość się opłaciła, bo wydawnictwo pt. „The Air We Breathe” zawiera łącznie 19 utworów. Znakomity hit „The Air I Breathe” w specjalnej wersji z wokalem Christiny Novelli, znane z setów Richarda produkcje „The Skies Above”, „Savage”, „Pandora”, „Universal Minds”, „Enigma”, „Pelican Rouge” czy „Vortex” oraz nowe, nigdzie wcześniej niepublikowane kompozycje. Klasyczne, emocjonalne brzmienia trance. Wielki powrót do korzeni w wykonaniu artysty, dzięki któremu ta odmiana muzyki elektronicznej wyszła z niszy, trafiając do szerszego grona odbiorców.

Materiał, który udowadnia, że Richard Durand wciąż jest w świetnej formie!


Tracklista:
01. Insolidus (Intro Mix) (with Geert Huinink)
02. The Air I Breathe
03. Land Of Angels
04. Kill The Fear (with Mike Schmid)
05. Geert Huinink - The Sacred Vine (Richard Durand Remix)
06. The Skies Above
07. Aida
08. Lotus
09. Universal Minds (with Sied Van Riel)
10. Pandora
11. Cosmic Dawn (with Mark Sherry)
12. Vortex (with Marco V)
13. Toxic
14. Savage
15. Pelican Rouge
16. Boogieman
17. Enigma
18. Lagun
19. The Air I Breathe (with Christina Novelli)

Premiera w Polsce: 02.11.2018 (ProLogic Music), JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

Więcej informacji na www.prologicmusic.pl oraz na www.facebook.com/prologicmusicpl

Richard Durand - The Air We Breathe (album trailer)

Komentarze
  • waldi3696 listopada 2018, godz. 10:39
    Swietny album,oby wiecej takich powrotow...
  • Sebastian Piechnik6 listopada 2018, godz. 20:18
    Jutro przyjdzie to może od razu sprawdzę ??
  • Michajło7 listopada 2018, godz. 18:30
    No no teraz to nie ma czasu słuchać tyle co kiedyś ale po odsłuchu Air od razu wiem co sobie sprawić do słuchania w tym roku d-_-b trance still alive!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)