Rusza pierwszy etap drugiej edycji burn studios Residency! Burn Studios, razem z Mixcloudem, Beatportem i SAE rozpoczynają poszukiwanie najbardziej 5 UserComments

Rusza pierwszy etap drugiej edycji Burn Studios Residency!

Artykuł dodano: 29 stycznia 2013, godz. 12:20
Odsłony: 4892x
Rusza pierwszy etap drugiej edycji burn studios Residency!

Burn Studios, razem z Mixcloudem, Beatportem i SAE rozpoczynają poszukiwanie najbardziej utalentowanych DJ-ów nowej generacji. Konkurs otwarty jest dla młodych muzyków z całego świata a jego twarzami jest starannie wyselekcjonowana grupa najlepszych DJów i producentów klubowych na świecie – z Maceo Plexem, Solomunem i Steve Lawlerem na czele.

 

Co należy zrobić by zostać kolejną wielką gwiazdą muzyki elektronicznej?

Pierwszym kryterium jakie należy spełnić jest nagranie maksymalnie 20-minutowego mixu DJskiego, który zostanie poddany ocenie jury z Catz ‘N Dogz i Adamem Zasadą na czele. Wielkiego zwycięzce wyłoni finał konkursu, który odbędzie się podczas kwietniowej imprezy burn Mix Off w Warszawie. 


Na najlepszego młodego DJa w Polsce czeka wyjazd na International Music Summit na Ibizie, połączony z programem mentorskim z gigantami muzyki klubowej. Tam, w profesjonalnym bootcampie burna razem z grupą talentów z całego świata polski reprezentant walczyć będzie o rezydencję w największych klubach na Ibizie.

Program Residency pozwolił mi wejść w świat wielkiej muzyki i poznać największych w tej branży. Miałem przyjemność zaznajomić się a nawet dzielić scenę z takimi legendami jak: Carl Cox, Richie Hawtin, Jamie Jones, Pete Tong, Eats Everything, Solomun, Bob Sinclar, czy też David Guetta. Obcowanie z najlepszą muzyką u jej źródła nadało mojej karierze błyskawiczny tor. Przez ostatnie pół roku grałem w Kuwejcie, Londynie, Birmingham, oraz na zamknięciu największego klubu na świecie Privilege Ibiza. Wydałem juz kawałek na Pets, jestem w trakcie tworzenia własnej EP, oraz otrzymuję remix requesty od różnych labeli. Mając zaledwie 19 lat nie mógłbym być bardziej szczęśliwy! – mówi Adam Zasada, polski zwycięzca pierwszej edycji konkursu.

Tym, co odróżnia program Residency na tle innych, na pozór podobnych przedsięwzięć jest ogrom bezcennej wiedzy i praktycznych umiejętności, jakie przypadają jego finalistom. To tutaj, w sercu najbardziej imprezowej wyspy świata jak nigdzie indziej niezbędne jest perfekcyjne opanowanie tajników produkcji, sztuki setu didżejskiego i zrozumienie wagi kreowania swojego wizerunku jako artysty. 

Jeśli posiadasz prawdziwą pasję i bycie DJem jest czymś co chciałbyś robić w przyszłości na serio to ten program jest dla Ciebie. 

Wszystko co musisz zrobić to nagrać 20-minutowy mix z przynajmniej jednym kawałkiem z listy Top 100 Beatportu. Na mixy czekamy do 18go marca. 

Konkursowe mixy od dziś można wrzucać na: www.mixcloud.com/burnstudiosresidency

Dowiedz się więcej na: www.burn-studios.com i www.facebook.com/burn


Programowi patronują Vice, Eska, Gazeta Wyborcza – FTB.pl, CJG, Muno.pl, Lineout.pl, Klubowa.pl

Komentarze
 • rafi2529 stycznia 2013, godz. 14:32
  wchodze w to
 • masterpiece129 stycznia 2013, godz. 15:07
  beznadziejny konkurs bo juz na wstepie mnie odrzuca...nie ma zadnych trackow dnb w tym top 100 :F

  edit:

  a jest cos ale jakies gowno i dubstepy ale szkoda kasy na te mp3...
  wiec sobie daruje :P
  konkurs majacy na celu zwiekszenie sprzedazy na beatporcie :)))
  nikt nie chce kupowac na beatporcie tego szajsu to zrobili konkursik :D
 • UcieX29 stycznia 2013, godz. 19:23
  Teraz DJ'em może być każdy i uważam, że taki konkurs na dłuższą metę nie ma sensu. Mogli by wziąć pod uwagę konkurs na własną muzykę, bo przy tym trzeba więcej czasu spędzić i wyniki byłyby interesujące ;)
 • MllodyMaciek29 stycznia 2013, godz. 21:43
  yhym...
 • Paul Cogito30 stycznia 2013, godz. 13:14
  Dj'e nie korzystający z Softów, odpadają na starcie. Kiedyś usłyszeć minimalny rozjazd (ale szybko poprawiony przez Grajka) to była norma, dziś w dobie traktorów i innych Białorusi jest to niemożliwe - bo od razu wywołuje to reakcje "mega konia" i cały set w pisssdu wylądował ;).

  Co do tej opcji tracków z top 100 BP - czy chodzi o track, który kiedykolwiek był w tym top 100, czy który aktualnie tam się znajduje? Przecież to sie zmienia jak w kalejdoskopie.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)