Wielkimi krokami zbliża się koniec 2021 roku, który obfitował w mnóstwo nowych produkcji w klimacie hardstyle oraz hardcore. Czyja twórczość przypadła najbardziej do gustu fanom cięższych brzmień? 0 UserComments

Ruszyły głosowania na najlepszy utwór hardstyle i hardcore w 2021 roku

Artykuł dodano: 7 grudnia 2021, godz. 22:38
Odsłony: 1045x
Wielkimi krokami zbliża się koniec 2021 roku, który obfitował w mnóstwo nowych produkcji w klimacie hardstyle oraz hardcore. Czyja twórczość przypadła najbardziej do gustu fanom cięższych brzmień?

Hardstyle TOP 100

Da Tweekaz? Duet D-Block & S-Te-Fan? Czy jednak obrońca tytułu - Headhunterz? Najpopularniejsi producenci walczą o zwycięstwo w plebiscycie na najlepszy hardstyle'owy kawałek. Emocje towarzyszące głosowaniu muszą zrekompensować słuchaczom odwołanie tegorocznego festiwalu Qlimax. Święto hardstyle'u miało odbyć się 20 listopada, jednak tak jak w przypadku Thunderdome - termin przesunięto aż o 12 miesięcy.
Agencji Q-Dance - odpowiedzialnej za Qlimax oraz plebiscyt Hardstyle TOP 100 pozostało jedynie zaproszenie sympatyków przed ekrany na livestream już 31 grudnia - więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej holenderskiej agencji.

Posłuchaj zwycięskiego utworu 2020 roku autorstwa Headhunterz

Hardcore TOP 100

Fanów Hardstyle i Hardcore połączył w tym roku ogromny pech - przesunięto terminy dwóch legendarnych festiwali: Qlimax oraz Thunderdome. Miłośnicy tempa powyżej 160 BPM mają równie prestiżowy plebiscyt, organizowany co roku przez Masters of Hardcore.

Na liście kandydatów mamy producentów nie tylko z Holandii, ale również z Hiszpanii, Włoszech oraz Polski. Naszym reprezentantem w zestawieniu będzie Switch Technique. Corocznymi faworytami są oczywiście produkcje Angerfista, ale zachęcamy również do zapoznania się z istnie wściekłym uptempo i terrorem, który możemy znaleźć wśród propozycji. 

Angerfist & Tha Watcher - Face My Style, zwycięski utwór Hardcore TOP 100 2020


Najwytrwalszych słuchaczy zachęcamy do przesłuchania jak największej ilości utworów walczących o zwycięstwo. W notowaniu organizowany przez Q-Dance można oddać swój głos na aż dziesięć produkcji - zagłosuj już teraz!

W przypadku tracków hardcore'owych swoje wsparcie możemy okazać jedynie pięciu tegorocznym singlom i kolaboracjom. Czas na głosowanie upływa z końcem 20 grudnia 2021 - głosuj tutaj.

My już oddaliśmy swoje głosy i jesteśmy ciekawi Waszych wyborów!

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)