Przenosimy się do Rzeszowa na krótką ucztę muzyczną złożoną z trzech smakowitych dań w wykonaniu niezawodnego polskiego duetu. Bardzo byśmy chcieli umieścić jedno z poniższych nagrań w Polskiej Liście 5 UserComments

Rzeszowski duet trochę inaczej

Artykuł dodano: 5 lipca 2012, godz. 10:00
Odsłony: 3825x
Przenosimy się do Rzeszowa na krótką ucztę muzyczną złożoną z trzech smakowitych dań w wykonaniu niezawodnego polskiego duetu. Bardzo byśmy chcieli umieścić jedno z poniższych nagrań w Polskiej Liście FTB, ale jak zwykle w takich sytuacjach mamy problem z wyborem. Pomożecie?
Deepowy świat został ostatnio opanowany przez brzmienia będące skrzyżowaniem klimatu Jamie Jonesa, olschoolowego disco i slow motion funky house'u. Jak się okazuje – ta moda nie ominęła również twórczości duetu Karol XVII & MB Valence. Czy to dobrze czy źle, trudno powiedzieć. Z jednej strony trochę nam szkoda stylistyki, do której nas przyzwyczaili, czyli bardzo tradycyjnego deep house'u, z drugiej strony w nowych „starych” brzmieniach również „Karole” czują się jak ryba w wodzie.„Deepandable” to epka z trzema klimatycznymi produkcjami, z których każda ma w sobie głębię i wciągającą atmosferę. Wszystkie propozycje: „Whispers” (z Lazarusmanem), „Deepandable” i „Melody” trzymają równy, światowy poziom. Pozostaje mieć nadzieję, że twórczość „Karoli” wciąż zdobywać będzie uznanie największych, tak jak na to zasługuje. Rzeszowski duet nieco inaczej, ale wciąż w stylu dostępnym tylko nielicznym. Szacunek! Który track najlepszy? W poniższym linku fragmenty wszystkich trzech świeżych produkcji. Pod soundcloudowymi próbkami znajdziecie imponującą listę supportów z całego świata.

Karol XVII & MB Valence - Deepandable EP [Loco Records]


Karol XVII & MB Valence - Deepandable EP [Loco Records] by Karol XVII & MB Valence

Komentarze
 • Jerycho19885 lipca 2012, godz. 11:19
  Bardzo przyjemna ep-ka. Gdybym miał wybrać jakiś kawałek do listy miałbym problem (i w sumie mam problem), gdyż wszystkie 3 utwory stoją na bardzo wysokim poziomie moim zdaniem. Tak więc decyzję pozostawię innym :D
 • marcoss815 lipca 2012, godz. 11:53
  Tytułowy "Deepandable" mi podszedł.
 • maLyy5 lipca 2012, godz. 13:39
  Karole? a może Marki? Przecież MB Valence to nie Karol :)
  Dla mnie najlepiej wypada utwór nr 3. Dwa pozostałe bez ikry. Trójeczka za to dobrze nastraja i wywołuje pozytywne wibracje.
 • Marcin Żyski5 lipca 2012, godz. 15:30
  maLyy -tak się o nich mówi od wielu lat :D
 • ralfovski5 lipca 2012, godz. 19:37
  Mój faworyt z tej EPki to "Deepandable,,
  Chętnie bym zagłosował na liście właśnie na ten numer.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)